DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

re

#24546  autor: Saracen
 12 paź 2005, 18:44
Trzeba pamietac ze forum sie rozrosnie -wtedy bez odatkowych narządzi nawet 100 moderatorów to mało..a pomoze dodanie opcji w poscie raportuj post- natychmaist jak mod czy admin sie pojawi otrzyma info i zareaguje...,nie jestem zwolennikiem banów-odcinania kogokolwiek od forum czytania..a moze czytajac zrozumie....jaka rada -wlepic blokadę pisania dla tego usera i po sprawie...,wierzcie mi BAN TO OSTATECZNOŚĆ i moim zdaniem mozna bylo to inaczej załatwić ...a na bana trzeba zasłużyc oj trzeba

saracen@telepolis.info
Obrazek

#24548  autor: Przemek
 12 paź 2005, 18:45
Tu nie chodzi tylko o posty o bracie...odkopywanie starych tematów, pisanie na zasadzie, nie wiem, ale słyszałem, ale i tak nic nie bierz, ale tu głównie chodzi o to, że zaczął bluzgać innych forumowiczów :wink:

re

#24550  autor: Saracen
 12 paź 2005, 18:57
Przemek pisze:Tu nie chodzi tylko o posty o bracie...odkopywanie starych tematów, pisanie na zasadzie, nie wiem, ale słyszałem, ale i tak nic nie bierz, ale tu głównie chodzi o to, że zaczął bluzgać innych forumowiczów :wink:
wiec jesli byly próby uswuiadomienia takiego usera ale bez reakcji ban jest uzasadniony-ale w takim przypadku

saracen@telepolis.info
Obrazek