DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

#23988  autor: Przemek
 09 paź 2005, 22:25
Jeśli chodzi Ci o pola, a pewnie tak, to moim zdaniem szkoda czasu. Dać mu tydzień i jak się nie uspokoi to niech w****** z tego forum, bo gada bez sensu i za c**** nie idzie go zrozumieć :wink:

#23992  autor: Sirmark
 09 paź 2005, 22:42
raportowac zawsze mozna..
co do dania bana , to nawet jakby sie go dalo, to mamy wolna rejestracje,
wiec efekt bylby mizerny..

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

#24002  autor: Klusek
 09 paź 2005, 23:29
SirmarK pisze:raportowac zawsze mozna..
co do dania bana , to nawet jakby sie go dalo, to mamy wolna rejestracje,
wiec efekt bylby mizerny..
A ban na IP? Oczywiście jeżeli ma stałe IP.

Obrazek
Obrazek

#24015  autor: Przemek
 10 paź 2005, 08:02
Przecież musi podać meila...chyba, że założy inne konto :twisted:

re

#24017  autor: Saracen
 10 paź 2005, 08:05
co do dawania bana jestem daleki od takich działań.Każdy ban wzmaga chęć odegrania się w taki czy inny sposób.Sa o wiele skuteczniejsze metody na niesfornych uzytkowników-sprawdzone :)
mnie chodzi generalnie o taki przycisk w profilu jesli ktos faktycznie przeskrobie dostanie info moderator i admin.

saracen@telepolis.info
Obrazek

#24019  autor: Przemek
 10 paź 2005, 08:09
A według mnie dobre byłoby wprowadzenie tzw. ostrzeżeń. W okienku o użytkowniku przy poście byłyby dane i liczba ostrzeżeń. Załóżmy, że każdy mógłby mieć 3 ostrzeżenia, jeżeli dostanie trzecie to papapa. Ostrzeżenie możnaby dostawać za np.zbyt nachalny spam :wink: (wiadomo o co i kogo chodzi) o przeklinanie na forum :wink: itp. 8)

#24484  autor: mol
 12 paź 2005, 16:19
Przemek pisze:A według mnie dobre byłoby wprowadzenie tzw. ostrzeżeń. W okienku o użytkowniku przy poście byłyby dane i liczba ostrzeżeń. Załóżmy, że każdy mógłby mieć 3 ostrzeżenia, jeżeli dostanie trzecie to papapa. Ostrzeżenie możnaby dostawać za np.zbyt nachalny spam :wink: (wiadomo o co i kogo chodzi) o przeklinanie na forum :wink: itp. 8)
To jak ostrzeżenia to może i pochwały?? Np za rozwiązanie jakiegoś problemu

re

#24489  autor: Saracen
 12 paź 2005, 16:26
tez dobry pomysł-na swoim forum mam uruchomiony skrypt pomógł wyswietla sie pod avtarem-zapewne w dużej mierze motywuje do wiekszej działalności aktywnosci na forum..
niewiem jak tutaj czy skrypt PHP na to pozwala :shock:

saracen@telepolis.info
Obrazek

#24525  autor: Irek
 12 paź 2005, 17:22
Faktycznie pomysł jest dobry. Pięć ostrzeżeń i banek. Oczywiście mówię tutaj tylko o przykładowym rozwiązaniu.
Lub też przycisk, który będą mogli używać wszyscy, aby powiadomić Admina lub Modera iż dany post nie spełnia wymogów, regulaminu obowiązującego na forum!

"And one more thing..."

#24527  autor: Przemek
 12 paź 2005, 17:26
jesito pisze:Faktycznie pomysł jest dobry. Pięć ostrzeżeń i banek. Oczywiście mówię tutaj tylko o przykładowym rozwiązaniu.
Lub też przycisk, który będą mogli używać wszyscy, aby powiadomić Admina lub Modera iż dany post nie spełnia wymogów, regulaminu obowiązującego na forum!
Coś na wzór komentarzy na Wirtualnej Polsce?

#24530  autor: Irek
 12 paź 2005, 17:32
Przemek a wiesz, że jak nie wiem jak to wygląda na wp. Nie mam zielonego pojęcia!

#24532  autor: Przemek
 12 paź 2005, 17:39
No właśnie nie wiem czy myślimy o tym samym, jeśli tak to uważam, że to niezły pomysł. Na wp to wygląda tak, że są komentarze i każdy kto uważa, że komentarz powinien zostać usunięy klika w taką ikonkę i moderator wtedy rozważa czy komentarz powinien zostać usunięty. Jeżeli by tu też coś takiego wprowadzić to admini i moderzy mieliby mniej pracy, bo nad porząkiem czuwaliby wszyscy forumowicze :wink: Bo niby czemu mają forum zaśmiecać takie wypociny pola? :wink:

#24534  autor: Irek
 12 paź 2005, 17:43
Dokładnie o czymś takim myślałem!

#24545  autor: xlord
 12 paź 2005, 18:43
Ufff. W koncu to przeczytalem i dochodze do wniosku, ze troche niektorzy sa przewrazliwieni. Zawsze na kazdym forum pojawia sie ktos, kto "puszcza baka" i do tego sie trzeba przyzwyczaic. W tym przypadku wrecz nalezy sie cieszyc, ze (puk puk) na forum telepolis nie pojawil sie jeszcze nikt, kto by produkowal tematy bez sensu w ogromnych ilosciach.
To, ze ktos nie za bardzo pala miloscia braterska do swojego rodzenstwa to chyba nie powod do banowania.
A na zasadzie wysylania sygnalow do adminow o niewlasciwym zachowaniu to, obawiam sie, admini nie robiliby nic innego tylko rozpatrywali skargi. Mi na przyklad sie nie podoba sposob i styl postow sdz, ale sie tym nie denrwuje i najzwyczajniej w swiecie nie czytam jego postow. Proste :-D

Pozdrawiam