DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:

re

 #23941  autor: Saracen
 09 paź 2005, 21:11
Przemek pisze:
WitekT pisze:Starczy mi akurat na ćwiartkę. ;)
Chciałeś powiedzieć na ćwiartkę worka ziemniaków :roll:
heh ja prawie nakopałem ok 20 ton ziemniaków moze troche adminowi podesle coby sie nie nudził w nOcy :wink:

[email protected]
Obrazek

 #23944  autor: Frasio
 09 paź 2005, 21:12
PICIA bo Cię Shila złapie ;D :sunny:

Obrazek

 #24008  autor: blom
 10 paź 2005, 07:47
to jak juz przy ziemniaczkach jestesmy - to ja priosze wersje przerobiona na frytki karbowane wstepnie spmaoze mrozone :-D :-D :-D

re

 #24009  autor: Saracen
 10 paź 2005, 07:53
fakt faktem -jestem ze wsi i prowadze tez małe gospodarstwo i temat ziemniaków nie jest mi obcy :-D
ok 20 ton na frytki ciekawy pomysł...shila mnie złapie na...obieraniu ich czy na pieczeniu Frytek???...e tam z ziemniaków ja procentów nie robie wole isc kupic gotowe w sklepie monopol ;-)

[email protected]
Obrazek
 #24010  autor: blom
 10 paź 2005, 07:54
PICIA pisze:fakt faktem -jestem ze wsi i prowadze tez małe gospodarstwo i temat ziemniaków nie jest mi obcy :-D
ok 20 ton na frytki ciekawy pomysł...shila mnie złapie na...obieraniu ich czy na pieczeniu Frytek???...e tam z ziemniaków ja procentów nie robie wole isc kupic gotowe w sklepie monopol ;-)
a sliwki i wisnie.... :-D :-D :-D :-D lepsze sa wisnie.... 8)