DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #1134119  autor: iphoneski
 26 lip 2022, 16:32
Ja zaprzestałem pisania komentarzy po dopuszczeniu gości i teraz... już nie mam zamiaru wracać. Zbyt dużo czasu tam marnowałem i zbyt dużo bezsensownych dyskusji było. Teraz wolę porobić coś innego ;)
 #1134124  autor: frasag
 26 lip 2022, 17:29
No cóż: większość "gości" brała odpowiedzialność za swoje słowa i nie nadużywali tej wolności. Ale bywało, że niektórzy wchodzili tu, żeby emocje rozładować, albo wklejać jakieś darmowe ogłoszenia. Teraz pewnie Administracja będzie mieć mniej pracy przy moderacji i będzie więcej ciekawych treści.
 #1134146  autor: iphoneski
 27 lip 2022, 13:13
Czyli strategia dalej bez zmian - byle kliki i wyświetlenia robić. Trole w komentarzach z pewnością pomagają, a do tego pewnie clickbaity w tytułach też swoje robią. Szkoda, że z wartościowego portalu robi się "tylko forsa, forsa, forsa". Ale może ja jestem zbyt wymagający, skoro większość internetu dziś tak wygląda - przepisywane na kolanie notki prasowe, w komentarzach jedni i ci sami frustraci, a wartościowego tekstu trzeba szukać pół dnia.