DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #1101486  autor: Eragon
 18 sie 2020, 13:30
Może niektórzy z Was zauważyli, ale w ostatnim czasie z głównej wyparowało parę reklam.
Kolejny etap prac, to delikatny lifting strony pod kątem zapełnienia treścią miejsc gdzie dotychczas były reklamy.

A poza tym, jak Wam się podoba strona w chwili obecnej? Tak layout jak i treści.

:smt006
 #1101522  autor: frasag
 18 sie 2020, 20:06
Skoro Pan moderator pyta, to wypada odpowiedzieć:
Nie mogę się doczekać, ani doprosić zmiany górnej belki. Problem w tym, że odsyłacz do Forum przykryty jest Szukajką i odsyłaczem do Facebooka- zaznaczyłem na zrzucie. Win10- Firefox- powiększenie 100% Laptop 15 cali.
Obrazek
 #1101526  autor: Remington
 18 sie 2020, 21:48
U mnie na FF 79.0 coś takiego widać tylko przy zbytnio powiększonej czcionce. Jaką masz? U mnie jest:
Domyślna czcionka: domyślna (Times New Roman)
Rozmiar: 16

Ale to będzie u każdego inaczej w zależności od rozdzielczości ekranu.
 #1101529  autor: frasag
 18 sie 2020, 22:34
Rem: No może masz rację. Próbowałem czcionkę zmniejszyć, ale to nic nie dało. Mam rozdzielczość 1366*768. Jest tam dużo miejsca na belce- może by się dało to jakoś rozsunąć. Na razie zrobiłem dodatkową ikonkę tylko dla Forum, żeby nie przewijać do samego dołu i tak sobie radzę.
 #1101593  autor: LuiN
 20 sie 2020, 00:58
frasag pisze:
18 sie 2020, 22:34
Rem: No może masz rację. Próbowałem czcionkę zmniejszyć, ale to nic nie dało. Mam rozdzielczość 1366*768.
W oknie przeglądarki naciśnij proszę CTRL + 0. Bo to wygląda na powiększenie samej treści w przeglądarce. Systemowe 100% jeśli masz, to może to jest problemem,
 #1101703  autor: frasag
 21 sie 2020, 17:43
Panowie Luin i Remington: Udało mi się rozciągnąć to co na górnej belce, ale kosztem znacznego zmniejszenia minimalnej czcionki. Wróciłem jednak do poprzedniego, bo to wszystko zbyt maleńkie- potrzebna mocna lupa. Ten sam problem mam na innych przeglądarkach: Chrome, Opera i EDGE Chrome. Niech już tak zostanie, skoro nie da się u Was tego rozsunąć. Widzę tam dużo miejsca z prawej strony ikony Telepolis- ale trudno, jakoś dam sobie radę- o oczy też mi trzeba dbać na starość.
Dziękuję Wam za wskazówki i pozdrawiam.
 #1116382  autor: muchakk
 12 maja 2021, 21:27
Swoją droga przykre jest, że telepolis pisze o wszystkim tylko nie o sieciach komórkowych i ich ofertach. Podesłałem info o 14. Od tej pory pojawiło się kilka nowych artykułow (niekoniecznie związanych z GSM), a na ten temat cisza. Dla przykładu GSMonline taką informacje ma już na stronie... co się stało z dawnym dobrym telepolis który nie doradzał w wyborze filmu czy odkurzacza.

Sorry, ze post pod postem.