DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #1082586  autor: Remington
 20 paź 2019, 23:21
Ależ pojawiają - po akceptacji, jak powyższy.

Tymczasem inne, będące nie na temat zostały odrzucone. Wstawiłeś je w wątku, który był o promocji GB w Play za kody z Coca Coli, jednak Twoje wpisy nie były ani o GB, ani o Play. Nie wiem czy w ogóle miały jakikolwiek związek z tematyką portalu Telepolis.

Może nam to wyjaśnij.
 #1082587  autor: Piotrek10020
 20 paź 2019, 23:33
W tamtym temacie nie odbywała się tylko rozmowa o GB w play .... ale także o kuponach do mac donalds o taidalu o słuchawkach i ładowarkach o tym że ktoś potrzebuje kodu lub ma kod na zbyciu itp więc skorzystałem z okazji by zapytać się czy ktoś w nowej loterii coca coli już coś wygrał np słuchawki albo hulajnogi i jak wygrał to kiedy to było np data godzina dzień tygodnia bo wygrane niby są zaprogramowane w tej loterii o konkretnych godzinach danego dnia ale nie wiadomo dokładnie kiedy mając np informacje od osób które już wygrały można by było stworzyć listę kiedy najprawdopodobniej można coś wygrać czy w dzień czy w nocy czy tylko w dni robocze a może w soboty niedzielę itp post dotyczył promocji coca coli i tego czy ktoś brał już w niej udział oraz czy wygrał a w tym temacie jest masa innych postów nie na temat GB w play i te inne posty cały czas są tylko moje się nie pojawiły ...... co za cenzura .
 #1082590  autor: Eragon
 21 paź 2019, 01:12
Gdyby nie ta cenzura, mielibyśmy tu śmietnik o jakim nawet nie śniłeś nigdy ;)
Tylko początkujący mają blokadę - pisz, udzielaj się na forum a już jej nie zobaczysz.

Zamykam.

:smt006