DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

Komentować na TELEPOLIS.PL powinni tylko zarejestrowani użytkownicy?

Jestem na tak - jak najszybciej
34
74%
Jestem na tak - ale to może poczekać
6
13%
Nie powinno być tej blokady, jak najdłużej
Brak głosów
0%
Nie powinno być tej blokady w ogóle
6
13%
Nie mam zdania
Brak głosów
0%
 #1083559  autor: orson_dzi
 10 lis 2019, 01:04
To w takim razie bez marketingowego bełkotu.
Zgodnie z planem niezalogowane komentarze w zasadzie już powinny być już zablokowane, ale przez "my friendów" z dalekiej Azji mieliśmy trochę problemów z działaniem portalu. Co skutecznie zastopowało wszelkie prace nam jakimikolwiek zmianami.
W pierwszej kolejności na portalu pojawi się fajna, nowa funkcja, która pomyślnie przeszła pierwsze testy. Po jej uruchomieniu pod nóż będzie można wziąć komentarze. Od strony technicznej musiało to być zrobione w takiej kolejności.

A komentarze jakie pojawiają się pod wszystkimi tekstami w ciągu ostatnich tygodni chyba jasno nam pokazują, że to nie może tak dalej wyglądać.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #1083577  autor: Remington
 10 lis 2019, 10:44
Pomyśleć co by się działo gdyby Telepolis pisał o szczepionkach albo o Tusku 😉 Chociaż akurat aktywność jednego z polityków ws. regulacji roamingu w Szwajcarii już się kwalifikuje by o tym tutaj pisać, co oznaczałoby znowu tony pomyj pod artykułem.

Czekam na te zmiany z niecierpliwością.
 #1083759  autor: LuiN
 12 lis 2019, 10:32
Moi drodzy, trzymajcie kciuki za gładkie wdrożenie. Jutro rano na stronie pojawi się automatyczne wczytywanie kolejnych newsów i artykułów... i blokada komentowania dla niezarejestrowanych. Jeśli skutki tej blokady okażą się negatywne - w każdej chwili mogę przywrócić komentowanie przez gości.

Rezygnujemy jednocześnie z pop-upa do logowania, na rzecz oddzielnej strony. Powinno to ułatwić logowanie na urządzeniach mobilnych.

Wśród dalszych prac znalazło się też nowe menu główne - dla Forumowiczów będzie to spora ulga, bo zamiast obecnej, animowanej belki, będzie prosty pasek z kilkoma linkami. Załaduje się on natychmiast.
 #1084326  autor: LuiN
 21 lis 2019, 12:27
Przegapiłem Twoją odpowiedź, ale ten błąd puściłem już do IT. Rykoszetem troszkę forum oberwało po ostatnich zmianach na głównej - musimy w końcu zrobić porządek z tym logowaniem, bo nie ukrywam, że i mnie irytuje mocno.

A tak wracając do głównego tematu - jak oceniacie sytuację po zablokowaniu komentarzy niezarejestrowanych użytkowników? Mam swoje zdanie, ale o nim później :)
 #1084340  autor: frasag
 21 lis 2019, 15:00
Moim skromnym zdaniem wprowadzone zmiany są na DUŻY PLUS. Jak na razie jest bardzo spokojnie, nikt się pod nikogo nie podszywa podpisując się w nawiasie. Komentarze są na temat- sam bym chciał pisać mądrzejsze, ale nie mam tyle wiedzy co wielu innych Kolegów. Może by się przydało trochę Forum wyczyścić ze starych, nie aktualnych wpisów. Niby wyszukiwarka jest i działa, ale i tak trudno mi doprecyzować zapytanie, żeby odpowiedź dla mnie była bardziej precyzyjna.
Być może jest nas mniej, ale niektórzy jeszcze się nie zarejestrowali i z czasem powinna być poprawa. Ruch jest wszędzie- ludzie przychodzą, odchodzą, wracają- więc na głębszą ocenę chyba przyjdzie czas dopiero po Nowym Roku.
Ogólnie jestem zadowolony i mam nadzieję, że tych zmian nikt nie popsuje. :smt041
 #1084341  autor: LuiN
 21 lis 2019, 15:05
Wbrew pozorom, ruch istotnie wzrósł. Także myślę, że nowi komentujący to kwestia czasu. Nie mamy już zgłoszeń o utrudnieniach z rejestracją, a konta jedno za drugim stają się aktywne bez naszej pomocy.