DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #1072742  autor: jarekb11
 28 maja 2019, 19:37
Witam .Mam pytanie ;dla czego nie zablokujecie komentowania artykułów "gościom"? Na kilkanaście komentarzy 1 wysłała osoba zalogowana,reszta to anonimy .
 #1072744  autor: iphoneski
 28 maja 2019, 19:42
Też się nad tym zastanawiam. Większość komentarzy tych niezalogowanych to albo trolle albo bluzgi do usunięcia. Chodzi pewnie o wyświetlenia wpisów a co za tym idzie kasa z reklam.
 #1072746  autor: Remington
 28 maja 2019, 19:51
I ja mam podobne zdanie. Kiedyś była możliwość ukrywania postów osób niezalogowanych i piszących z Opery Mini, bardzo mi jej brak :roll:

Poproszę kogoś z redakcji portalu by się wypowiedział.
 #1072748  autor: LuiN
 28 maja 2019, 20:05
Szukaliśmy czegoś pośredniego w walce ze spamem i podszywaczami. Dla przypomnienia, jeszcze rok temu "Calm7" musieliśmy zablokować ze wszystkimi odmianami, bo trolle podszywali się jeden pod drugiego.

Po zmianach, każdy redaktor nie spędza już 2-3 godzin swojego 8-godzinnego dyżuru na moderacji i można się skupić na pisaniu. Nigdy nie chciałem jednak zupełnie zablokować możliwości komentowania niezarejestrowanym użytkownikom. Taka funkcja była od zawsze i prędzej doproszę się opcji filtrowania w IT, niż odetnę gości od komentowania.
 #1072749  autor: iphoneski
 28 maja 2019, 20:17
@LuiN Ok, ale dlaczego nie ma możliwości filtracji tych komentarzy? Żaden zalogowany i tak im nie odpisuje bo tam nie ma z kim pisać.
 #1072751  autor: LuiN
 28 maja 2019, 20:23
Lista pilnych poprawek była długa i temat przywrócenia wszystkich funkcji premium przeciągnął się mocno w czasie. Ale spokojnie, nie zapomniałem o tym. W tym momencie priorytetem jest podkręcenie wydajności, bo zdarza się, że brakuje mocy przerobowych na obsłużenie wszystkich użytkowników online. Potem wracamy do poprawiania forum i dodatków.
 #1072759  autor: Remington
 28 maja 2019, 21:41
Komentowanie artykułów uważam za plagę internetu i choć sam czasem piszę, to gdy komentowanie jest gdzieś zablokowane (jak np. od pewnego czasu na Onecie) czyta mi się wtedy... lżej.

I dlatego w regułach blokowania reklam mam:
Kod: Zaznacz cały
telepolis.pl###article-comments > div.border-top.pt-4