DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #1067340  autor: sumix
 11 mar 2019, 21:09
Ja z prostym pytaniem. Jak usunąć swoje konto z telepolis ?
 #1067342  autor: LuiN
 11 mar 2019, 21:21
Wystarczy wiadomość prywatna do mnie lub kontakt e-mailowy za pomocą e-maila użytego do rejestracji konta - l.okon@telepolis.pl
To tak w trybie turbo. Można też oczywiście skorzystać z kanałów komunikacji opisanych w naszej Polityce prywatności: https://www.telepolis.pl/polityka-prywatnosci W ich przypadku może to potrwać ciut dłużej.

Mam obiecany przycisk usuwania konta z poziomu w panelu użytkownika, ale do wdrożenia jeszcze bliżej nieokreślona "chwila". W razie czego zapraszam na PW i oczywiście zachęcam, by jednak z nami pozostać :)
 #1067346  autor: sumix
 11 mar 2019, 22:07
Hej Leszek.
Jestem z wami od czasów fkn.pl - a zarejestrowałem się 10 lat temu. Widziałem lepsze i gorsze czasy telepolis. Dopiero jednak ostatnie zmiany skłaniają mnie ku podjęciu decyzji o osunięciu konta.
Może to zawartość artykułów, może poziom moderacji a może coś zupełnie innego wobec czego instynktownie nie potrafię przejść obojętnie.

Dziękuje za instrukcje. Kontakt PW jak w pełni dojrzeje do decyzji.