DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #1065364  autor: perxenat
 16 lut 2019, 17:24
!!!WIADOMOSC DO MODERATORA - ERAGON!!!
Niestety nie mogę wysłać odpowiedzi, ani napisać nowej. Sprawdzane przegladarki: Yandex, Firefox -> to samo.
załączam skriny pod linkiem:

https://yadi.sk/d/JDY-_AQn5ElSUQ

Тетраоксид ксенона и перксенаты — одни из самых сильных окислителей
 #1065410  autor: Morvius
 17 lut 2019, 09:16
Perxenat już wcześniej dokonaliśmy zgłoszenia, podając Twój przypadek jako przykład. Czekamy na odpowiedź IT.

Klasyczny obserwator wątku.
 #1065416  autor: perxenat
 17 lut 2019, 10:48
Dziękuję!
Ponadto zauważyłem że będąc zalogowanym - nie widać mojej osoby w okienku na dole strony forum "Kto jest online"
W profilu:
Ustawienia witryny -> ustawienia globalne - nie pokazuj statusu online "NIE" (cały czas tak było ustawione) - znaczy powinienem być widoczny
Ponadto widzę, że w zakłądce "Ogólne" moja ostatnia wizyta na forum to 01 sty 1970 00:00.
Data rej poprawna, listopad zeszłego roku.

Тетраоксид ксенона и перксенаты — одни из самых сильных окислителей
 #1065447  autor: Eragon
 17 lut 2019, 15:55
perxenat pisze:
17 lut 2019, 10:48
Dziękuję!
Ponadto zauważyłem że będąc zalogowanym - nie widać mojej osoby w okienku na dole strony forum "Kto jest online"
W profilu:
Ustawienia witryny -> ustawienia globalne - nie pokazuj statusu online "NIE" (cały czas tak było ustawione) - znaczy powinienem być widoczny
Ponadto widzę, że w zakłądce "Ogólne" moja ostatnia wizyta na forum to 01 sty 1970 00:00.
Data rej poprawna, listopad zeszłego roku.
Błąd online sam już zgłosiłem wcześniej ;)

:smt006
 #1067249  autor: perxenat
 10 mar 2019, 16:37
Tak z ciekawości pytam: niemożność wysyłania prywatnych wiadomości dotknęła dużej grupy użytkowników? Czy tylko mnie? Może z tej przyczyny, że mam adres mailowy w domenie .ru?

Тетраоксид ксенона и перксенаты — одни из самых сильных окислителей
 #1067343  autor: LuiN
 11 mar 2019, 21:34
Kwestia awansu uprawnień przy zmianie statusu z nowo zarejestrowanego użytkownika na w pełni aktywnego [odpowiednie zadanie wisi w kolejce IT od dawna...] Tymczasowo wyłączyłem blokadę PW dla nowych użytkowników - wiadomości prywatne powinny działać poprawnie.