DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #1062649  autor: Morvius
 15 sty 2019, 18:20
Myślisz się, zależy mi na odpowiedzi. A ankieta ma pomóc ewentualnym użytkownikom. Nabijanie statystyk? Proszę cię, w życiu mi to przez myśl nie przeszło. Natomiast twardo stawiasz dowody oskarżające mnie o tego typu manipulację więc czuję się w tym momencie przez ciebie atakowany. Rzucasz pomówienia gdy jedyne co mam w intencji to dobro serwisu. Zdawałem sobie sprawę, że "starzy wyjadacze" zaleją mnie masą hejtu, ale nie spodziewałem się tego po tobie.

Klasyczny obserwator wątku.
 #1062653  autor: Mila89
 15 sty 2019, 18:27
Morvius pisze:
15 sty 2019, 18:20
Myślisz się, zależy mi na odpowiedzi. A ankieta ma pomóc ewentualnym użytkownikom. Nabijanie statystyk? Proszę cię, w życiu mi to przez myśl nie przeszło. Natomiast twardo stawiasz dowody oskarżające mnie o tego typu manipulację więc czuję się w tym momencie przez ciebie atakowany. Rzucasz pomówienia gdy jedyne co mam w intencji to dobro serwisu. Zdawałem sobie sprawę, że "starzy wyjadacze" zaleją mnie masą hejtu, ale nie spodziewałem się tego po tobie.
Moze przeczytaj jeszcze raz cala wypowiedz ze zrozumieniem? mowiac o wzroscie chyba wyraznie bylo widac ze chodzilo mi o wzrost aktywnosci na forum(mysle ze 99% tak to odczytalo) a nie o jakims "nabijaniu statystyk". z twojej wypowiedzi merytoryczne sa pierwsze 2 zdania... cala reszta wynika z blednej interpretacji

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6
 #1062662  autor: Remington
 15 sty 2019, 19:44
Intencje Morviusa są słuszne i godne pochwały :!: . Uważam jednak, że ankieta nie była najlepszym sposobem, bo ile osób tyle odpowiedzi albo nawet więcej :).

Tymczasem ankieta to tylko kilka możliwych odpowiedzi, z których niektóre są tak żartobliwe, że można ją całą potraktować mało poważnie. W dodatku zagłosować może każdy, mamy teraz jakieś wirtualne wyniki, które zupełnie nie wiemy z głosów jakich (w znaczeniu jakiego typu) userów powstały.

Interesujące są odpowiedzi "otwarte" :!: , a później zrobi się z nich statystykę.

Pytanie jest zasadne. Jeżeli "starzy" też chcieliby się wypowiedzieć, to niech Morvius zdecyduje czy w tym wątku czy w innym, np. tym. Oni już na forum są i ich głos też jest ważny.

Choć głośno myśląc, to czy do nieaktywnych... nie byłby lepszy mailing? Skoro Fb może spamować jak to płacze za nami, bo się aż tydzień nie logowaliśmy... To Telepolis gorszy?
 #1062675  autor: Morvius
 16 sty 2019, 06:16
Z mailingiem jest tak, że tam (Facebook) użytkownik wyraża zgodę na kontakt mailowy lub nie. U nas, o ile dobrze pamiętam, nie ma klauzuli mówiącej o zgodzie na kontakt ze strony portalu z użytkownikiem. Tu byłby problem z rodo.

Dobrze, ankieta nie była dobrym pomysłem, ponieważ nikt jej poważnie nie potraktował, a wręcz trollował. Zostanie usunięta i wszyscy niech się wypowiedzą w tej sprawie. Nie zależy mi na wojenkach z Wami, tylko zrobieniu dla Was czegoś więcej. Tylko proszę, nie piszcie tu co nie działa, tylko co chcielibyście "wprowadzić" na już. Pomysły zbierzemy, przedyskutujemy. Nowych użytkowników również bardzo proszę chociaż o jedno zdanie. :) Można ten temat potraktować jako kontynuację poprzedniego tematu o propozycji zmian na forum. Tym razem jednak, propozycje te odnośnie brakujących tematów i sprawy niezwiązane z poprawkami, w które musiałoby ingerować IT.
Wszystko co można zrobić na już, to nowa inicjatywa, chciałbym zaangażować w to jak najwięcej osób i dla tego sądziłem, że wybudzę te mniej aktywne osoby.

Znacie mnie już tyle czasu. Wiecie, że oddaje się dla Was całym sercem i jestem ostatnią osobą na tym forum, która chciałaby dla Was zmian na gorsze. Dla tego zawsze każde słowa, które sprawiają, że przestajecie we mnie wierzyć, są dla mnie niezwykle trudne. Niemniej krytyka czy też nie to dalej opinia więc ją przyjmuję.

Forum to nie portal, to ludzie którzy go tworzą czyli Wy.

Klasyczny obserwator wątku.