DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #1057715  autor: bibante
 30 lis 2018, 08:26
Witam,
Chciałem skorzystać z opcji odzyskiwania hasła do logowania, jednak nie dochodzą do mnie maile z forum telepolis. Uprzedzając pytania - folder spam i inne sprawdzone.
Na inny adres email zarejestrowałem się jako nowy użytkownik, ale również nie dochodzi email z potwierdzeniem rejestracji. Dopiero kliknąłem logowanie za pomocą Facebooka'a i mogłem wejść na forum... Proszę o sprawdzenie poprawności wysyłania maili z forum telepolis.

Z góry dziękuję ;-)
 #1095872  autor: jurak
 23 maja 2020, 13:13
Sorry za odkop, ale zaczyna mnie to również irytować. Chce zmienić adres e-mail do swojego konta i nie mogę, bo maile nie dochodzą...
Korzystam z wielu serwisów i tylko telepolis ma jakieś opory w tym aspekcie.
 #1095949  autor: jurak
 24 maja 2020, 20:42
Nowy e-mail jest w domenie @gmail.com. Link na niego nie przychodzi.
Stary e-mail jest w domenie @o2.pl i tutaj też cisza.
W profilu wszystko niby przechodzi poprawnie, komunikat jest, że link został wysłany... ale chyba w kosmos :)
 #1095988  autor: LuiN
 25 maja 2020, 15:28
Już odpisywałem na Twoje zgłoszenie, ale i weryfikujemy proces, by nie było tego typu utrudnień.
 #1096031  autor: jurak
 26 maja 2020, 02:20
Wszystko się wyjaśniło, przepraszam za zamieszanie.
Nie wiem jakim cudem, ale do konta miałem przypisany mail, którego dawno nie używałem.
Po drążeniu co może być powodem i odkopaniu dostępu do właściwego maila, odnalazłem linki aktywacyjne.
Ważna informacja:
LINK do zmiany e-maila przychodzi na stary, aktualny przypisany e-mail do konta.
 #1096664  autor: columbo
 05 cze 2020, 13:23
Może mi jakiś moderator sprawdzić jaki miałem stary email(bo zmieniłem) przypisany do konta? Nie wiem gdzie lecą emaile z telepolis do mnie.
Być może jest to email do którego już nie mam dostępu i nie będę mógł potwierdzić zmiany na nowy.