DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #993  autor: Bartosz
 17 lut 2005, 14:15
Tak przeglądając telepolis ostatnimi dniami zwróciłem uwagę iz na innych portalach informacje pojawiają się duzo szybciej czy tylko mi się tak wydaje ??? Choć bardzo mi się podoba Wasz profesjonalizm w podawaniu info :lol:
 #994  autor: Sirmark
 17 lut 2005, 14:54
Bartosz pisze:Tak przeglądając telepolis ostatnimi dniami zwróciłem uwagę iz na innych portalach informacje pojawiają się duzo szybciej czy tylko mi się tak wydaje ??? Choć bardzo mi się podoba Wasz profesjonalizm w podawaniu info :lol:
raczej zludzenie :) , choc byc moze cos moglo sie pojawic pozniej, ale robimy co mozemy aby wszystko bylo jak najszybciej.
Nie ma tez co ukrywac, ze troche energii nas kosztowaly sprawy ze zmiana serwera i sprawienie aby wszystkie rzeczy wrocily do normy.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #995  autor: Bartosz
 17 lut 2005, 15:16
ale to tylko subiektywne odczucie a ja nie mam widocznie pojęcia jak to jest jak się zmienia serwer i ile to czasu zajmuje.

to dobrze bo już się wystraszyłem :lol:

 #996  autor: WitekT
 17 lut 2005, 16:01
Czy są dużo później? Trudno ocenić... Każdy ma dostęp do innych źródeł - niektóre są później, a niektóre wcześniej. :) Polecam szczególnie kilka ostatnich dni i wiadomości z Cannes - nikt nie miał szybciej od nas, a najczęściej to wogóle nie miał. ;)