DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

• Strona 7 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 #1070930  autor: iphoneski
 03 maja 2019, 12:22
@Remington Ja to wszystko rozumiem i nie mam do nikogo pretensji. Ale nie powiesz mi chyba że wszystkie fora, które są obsługiwane w Tapatalk są niezgodne z Google.
@pawcio1978 A taki problem, że w przeglądarce nie masz np powiadomień o nowych postach. W aplikacji masz powiadomienie, że ktoś cię zacytował, klikasz i odpisujesz. Jak korzystasz z kilku for to nie będziesz przecież na każde się logował i sprawdzał co ci ktoś napisał.
 #1070935  autor: pawcio1978
 03 maja 2019, 12:44
@iphoneski: ale masz takie coś jak nieprzeczytane posty. Można ustawić i nie logować się za każdym razem :)
 #1070937  autor: marcin19883
 03 maja 2019, 12:49
Inne fora obsługują Tapatalka, tylko telepolis ma zawsze problem z kasą
 #1070938  autor: iphoneski
 03 maja 2019, 12:51
@pawcio1978 Tak ale i tak musisz wejść na forum i to sprawdzać. Jak pracujesz to zwyczajnie się nie chce. A aplikacja wyrzuci ci powiadomienie, ty klikasz i odpisujesz. Tak samo jak masz komunikatory w telefonie. Różnica jest tylko taka że wiadomości z komunikatora widzisz tylko ty a z forum wszyscy. Nie wchodzisz chyba w Messenger przez przeglądarkę.
 #1070955  autor: Remington
 03 maja 2019, 14:49
iphoneski pisze:
03 maja 2019, 12:22
@Remington Ja to wszystko rozumiem i nie mam do nikogo pretensji. Ale nie powiesz mi chyba że wszystkie fora, które są obsługiwane w Tapatalk są niezgodne z Google.
marcin19883 pisze:Inne fora obsługują Tapatalka, tylko telepolis ma zawsze problem z kasą

Pewnie, „problem z kasą” - sformułowanie klucz, które niczego nie tłumaczy. Wg informacji jakie przekazywał LuiN, fora oparte na phpbb niebawem nie będą zgodne z Google (było to kilka miesięcy temu, więc może już nie są), o ile silnik forum nie zostanie podniesiony do najnowszej wersji. Za to najnowszej wersji phpbb nie wspiera Tapatalk i nie wiadomo czy i kiedy udostępni odpowiednią wtyczkę. Na pewno chęć udostępnienia obsługi forum przez Tapatalka jest po stronie redakcji, jednak nie wiem czy oprócz czekania na twórców Tapatalka można zrobić coś więcej. Może LuiN przedstawi tu jakiś status.
 #1071037  autor: marcin19883
 04 maja 2019, 18:49
Remington pisze:
03 maja 2019, 14:49
fora oparte na phpbb niebawem nie będą zgodne z Google (było to kilka miesięcy temu, więc może już nie są), o ile silnik forum nie zostanie podniesiony do najnowszej wersji. Za to najnowszej wersji phpbb nie wspiera Tapatalk
Z tego co czytałem na stronie Tapatalk wspiera phpbb3
https://docs.google.com/document/d/16q1 ... =58620aab#
 #1071434  autor: LuiN
 09 maja 2019, 21:02
Marcinie, a czytałeś o tym jak Tapatalk na php-ie dał przez błąd w zeszłym roku dostęp do wszystkich danych osobowych użytkowników? Phpbb3 nie jest najpopularniejszą platformą forów na świecie. Mocno po macoszemu Tapatalk do niej podchodzi, no a my nie chcemy wypuścić czegoś, co nie spełnia założeń RODO. M.in. z tego powodu szereg forów profesjonalnych wyłączyło tapatalka, Elektroda to chyba nawet nie odpaliła?

Cały czas opiniuję, że IT ma próbować przywrócić Tapatalka i kontaktować się z pomocą techniczną Tapatalka do skutku. Póki co zaproponowali, by całe forum przenieść do Tapatalka i płacić im abonament xD Tak to może jednak nie. Mnie bardzo zależy na tym, by przeglądało się forum wygodnie na telefonie i wiem, że nawet najlepsze RWD nie zastąpi porządnej apki. Co tylko wychodzi nowa wersja pluginu, testujemy.

Aktualnie pilniejszym tematem na tapecie IT jest zmiana serwera na wydajniejszy, by serwis nie zamulał się i przy kilku tysiącach użytkowników online. Tak, dotarliśmy do tego etapu, że momentami serwerownia nie wyrabia na zakrętach - ale już działamy.
  • Strona 7 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6