DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #885490  autor: ble
 02 wrz 2016, 10:42
Witam,
w zeszłym tygodniu jakaś zła siła podkusiła mnie i pojechałem kupiłem nowego iPhona 6s...
Jest to mój pierwszy telefon i mam kilka problemów z nim.
1. Klawiatura, zakupiłem klawiature swype i niestety działa ona tragicznie, co 4-5 słowo muszę wprowadzać klikając w pojedyńcze literki. A przy dłuższych słowach to już w ogóle tragedia :)
2. Jakość połączeń bluetooth, podczas jazdy samochodem i korzystania z oryginalnego wbudowanego zestawu głośnomówiącego rozmówca mnie bardzo słabo słyszy. Muszę wręcz krzyczeć w aucie.
Zaznaczę że przy poprzednim telefonie (Lumia 925) było idealnie, sprawdzałem 6s w innych autach i to samo, sprawdzałem 5 albo 5s i taki sam efekt jak u mnie...

Może ktoś może coś doradzić z tymi problemami.
Ok może nie są to poważne wady ale jednak kupując telefon za 3000 zł, liczyłem na coś więcej. A tak naprawdę dostaję bardzo dobrze wykonany telefon sprawnie działający ale z denerwującymi problemami.
ps. podejrzewam że niedługo będzie na sprzedaż ledwo używany, prawie nowy iPhone 6s ;)
Pozdrawiam.
 #885686  autor: pakierhakierxd2
 03 wrz 2016, 20:36
Nie zawsze oznacza że jak wydasz 3000 to będzie idealnie ;)
Cena nie decyduje o jakości produktu :D
Własnie dlatego boję się z Androida przesiadac na IOS,coś kupię na ios jak bedzie kasa ale jako dodatkowy :D

Pozdrawiam :)
 #885983  autor: Niezgodna7
 05 wrz 2016, 17:33
1.
Użyć standardowej os.
2.
Podgłośnij zestaw, albo w ajfonie .
:-):-)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #886122  autor: ble
 06 wrz 2016, 12:03
standardowa nie ma SWYPE czya jakoś tak...
zestaw podgłośniony w iphonie tak samo :)
 #886932  autor: znawca
 11 wrz 2016, 20:59
1.
Spróbuj klawiaturę Swift Key - ma te same opcję + jest darmowa
Takie klawiatury uczą się języka i powinny zapamiętywać wpisane raz słowa, więc im dłużej używasz, tym powinno być łatwiej.

2.
Masz słuchawkę bluetooth czy normalnie mówisz do wbudowanego mikrofonu?
Sprawdź czy czasem go nie zatykasz.
A może inteligentne odszumianie w iPhone myli twój głos z rykiem silnika i w efekcie wycisza to, co mówisz:)?
Bluetooth w iPhone nie obsługuje paru standardów... także nie zagra z każdym akcesorium

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!
 #886986  autor: Remington
 12 wrz 2016, 09:56
ad. 1. Wszelkie pretensje należy kierować pod adresem producentów klawiatur. Niestety, mało aplikacji dobrze działa z niestandardowymi klawiaturami, co przekłada się na to, że producenci klawiatur niezbyt je dopracowują.