DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #814007  autor: Golarz Filip
 25 lip 2015, 17:10
Nieoficjalne zdjęcia nowego modelu.

Obrazek


Obrazek

O bebechach na razie trudno mówić, ale wizualnie jak dla mnie, na dzień dzisiejszy, szóstka wygląda o niebo lepiej.
Być może, jak mi się opatrzy, za kilka miesięcy stwierdzę, że jednak COŚ w sobie ma ale...
Te świecące plecy ( w sensie logo jabłka ) było zawsze powodem, że mimo uwielbienia do systemu iOS, nie byłem w stanie przekonać się na laptopów od nich. Ten szczyt lansu, w postaci jabłka mnie po prostu przerastał. Teraz jak widać, z laptopów ( gdzie świecące jabłko zniknęło ) przeszło na telefony. To w mojej opinii na minus.
Zresztą całe plecy nowego i7 wyglądają o wiele gorzej niż w i6, więc tylko przód plus coś, czego na dziś jeszcze o nowym modelu nie wiem, mogłoby mnie przekonać do zmiany jeszcze w tym roku.
 #820386  autor: Patryxx
 31 sie 2015, 14:07
i7? kiedy? dziś czytałem o nowym kojarzę i6s który ma pojawić się we wrześniu, i nawet jego nie ma oficjalnego zdjęcia.
 #824696  autor: l3p
 22 wrz 2015, 17:01
No cos sie nie potwiedzila wizja ... :)