DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #809365  autor: blankaQ
 29 cze 2015, 23:28
Ja bym w sumie została przy 5s, jest rzeczywiście spoko. Napewno używany odpada - jednak nówka to jest nówka plus masz gwarancję, serwis, prawo wymiany itp. A jeśli jest rzeczywiście za drogo to dawaj na raty, masz jakieś choćby w tym ispot. A zakupu nie będziesz żałować - to już jest fajny sprzęt.
 #810729  autor: telefonoo
 08 lip 2015, 13:18
Ja akurat wolę kupować w sklepach niż na allegro. Z tego co widziałem to ceny są już od 1999 zł.
Ostatnio zmieniony 08 lip 2015, 13:28 przez Golarz Filip, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: usunięcie reklamy
 #840281  autor: gszeszny
 14 gru 2015, 14:39
Sam też się zastanawiam nad nowym telefonem. No nie powiem, iphone 6 odstrasza ceną, ale jaki jest dobry ten telefon, to nawet mówić nie trzeba. Zdjęcia takie rewelacyjne robi. Szkoda, właśnie, że nawet te starsze modele wciąż trzymają cenę. Na razie czekam do świąt, może ktoś mi sprezentuje ;p