DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #791215  autor: jovo
 17 mar 2015, 22:01
Witam. Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z nowym Iphone 6. Telefon jest zablokowany w UK(zgłoszony jako kradziony - znajomy dostał duplikat). Czy w Polsce będzie można normalnie uzytkować tego który jest zgłoszony i zablokowany w anglii ?
Kiedyś miałem Iphone 4 gdzie była analogiczna sytuacja i wszystko działało gdyż wtedy blokada obowiązywała tylko na terenie kraju w którym zostało wszystko zgłoszone.
Aha, jeśli to ważna, nie wiem czy telefon posiada simlocka bo właściciel jeszcze mi nie napisał.
Pozdrawiam.
 #792014  autor: arek1503
 22 mar 2015, 23:08
simlocka można ściągnąć ale jeżeli telefon jest zablokowany i została zgłoszona kradzież to prawdopodobnie iPhone znajduje się na tak zwanej czarnej liście :) więc jeżeli policja podczas przeszukiwania weźmie telefon w swoje ręce i sprawdzi imei mogą wyjść problemy ;)