DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #1139752  autor: angie89
 13 gru 2022, 14:44
Witam, bardzo proszę o pomoc bo od 3 tygodni wiszę na infolinii nic nie pomaga a ja dostaje dosłownie szału :oops: od miesiąca mam nowy iPhone 13 pro. Przenosilam dane ze starego Xs i wydawało się ze jest ok. Po pewnym czasie zauważyłam w wiadomościach jak wchodzę w szczegóły danego kontaktubto nie wyświetlają mi sie wszystkie zdjęcia jakie miałam w korespondencji. Myślałam że może potrzeba czasu żeby sie pobrały. Ale nagle zaczęły znikać te wysłane ostatnio! Zdjecia Są w konwersacji ale nie ma ich w podglądzie. Czy ktoś może ma pomysł jak to naprawić? Robiłam te wszystkie twarde resety., zerowanie ustawień sieciowych, aktualizacja oprogramowania w trybie awaryjnym i nic. Błagam niech mi ktoś cos podpowie bo już tracę nerwy na to.. z góry dziękuje
 #1143232  autor: Bossski
 07 lut 2023, 11:29
Dzień dobry,
nigdzie nie mogę znaleźć przyczyny znikających zdjęć w wiadomościach, zarówno tych wysłanych jak i odebranych,
zamiast zdjęć pojawia się okienko z napisem "stuknij i pobierz" . Czy miał ktoś też taki problem i udało się go rozwiązać?