DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #1136030  autor: Asiulka80
 12 wrz 2022, 22:43
Mam ogromny problem z córka. Ma depresje, myśli samobójcze, żaden psycholog nie pomaga. Wiem ze coś die stali, nie mogę wyciągnąć co. Ma iPhone 11, chce jej zainstalować program szpiegowski żeby wiedzieć gdzie jest, z kim pisze i przede wszystkim dostać się do jej maila. Wiem ze tsm są jakies informacje, ale odgraża się J nie chce mi pokazac. Myśle ze ktoś ma jakies zdjęcia lub coś kompromitujacego. Jaki program umożliwi mi poznanie loginu i hasła do jej konta? Loguje sie przez Siri. Hasło do telefonu znam, ale wszystko wyczyszczone, żadnych info. Błagam o pomoc!!
 #1136034  autor: koszalineo941268
 13 wrz 2022, 10:33
Zgłoś się do organów ścigania.

Nie mamy możliwości zweryfikować, czy to, co piszesz, jest prawdą.

Już samo to, że logujesz się do telefonu córki bez jej wiedzy i zgody może stanowić poważne naruszenie prywatności, z czego mogą być wywiedzione dalsze skutki prawne.

Nikt odpowiedzialny ci nie poda instrukcji.
 #1136159  autor: marcin19883
 16 wrz 2022, 13:24
Najlepiej udać się do prawnika i wyjaśnić córce, że nikt bez jej zgody nie może rozpowszechniać jej wizerunku. Za to są paragrafy i odpowiednia kara. Do tego szantaż, zastraszanie. Koleś ma sprawę w sądzie z automatu.