DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #1135328  autor: Hsuqid
 29 sie 2022, 18:56
Witam. Kupiłem ładowarkę indukcyjna razem z uchwytem samochodowym, który pasuje właśnie do tej ładowarki oraz przejściówką na usb-a. Okazało się ze ładowarka ładuje tylko gdy ja podłączę z oryginalna kostka 20w do gniazdka, a gdy próbowałem podłączać samym kablem usb-c do laptopa lub z przejsciowka usb-a do komputera, powerbanka czy transmitera w samochodzie to nie dzialala. Ogólnie nigdy się ładowaniem indukcyjnym nie interesowałem wiec nie mam pojęcia dlaczego tak jest i czy tak być powinno. Początkowo myślałem ze to wina adaptera ale skoro podłączyłem ładowarkę do laptopa bez tego adaptera i nadal nie działała to już nie wiem co jest nie tak. Telefon który podłączałem to iPhone 13.
 #1135341  autor: iphoneski
 30 sie 2022, 09:22
A ta ładowarka nie wymaga przypadkiem zasilania o odpowiedniej mocy? Bo jeśli tak, to pod słabszym zasilaczem nie będzie działać, a gniazdko w samochodzie z pewnością ma mniej niż 20W. Tak ma chociażby HomePod Mini - minimum do zasilania to 18W, chociaż głośnik nie przekracza 10W poboru.