DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #1134148  autor: Kosulta
 27 lip 2022, 16:01
Próbuję i próbuję zeskanować dowód tą aplikacją, po wprowadzeniu pin, utykam na etapie gdy trzeba skanować sam dowód z warstwą elektroniczną. Czytnik jakby go nie widzi. Nie może uzyskać połączenia. Urządzenie to iphone7 zdjąłem etui, ale nic to nie pomaga. Nie wiem na ile czytnik działa, bo go nigdy wcześniej nie używałem. No jest tam taka funkcja i chyba jest aktywne. Czy ktoś wie jaka może być przyczyna lub mógłby mnie naprowadzić chociaż. Z dowodem powinni być wszystko ok. W urzędzie działał w czytniku.
 #1134149  autor: Remington
 27 lip 2022, 16:11
Dowód przyłóż do pleców telefonu, tak by trochę dowodu wystawało ponad górną krawędź telefonu. Najlepiej gdy dowód leży na stole i na nim w ten sposób położysz telefon.
 #1134159  autor: Kosulta
 28 lip 2022, 10:07
Udało mi się w końcu, ale nie plecami tylko zobaczyłem na jakimś filmiku na Youtubie jak koleś przykłada od przodu i od przodu zadziałał.

Dziwne trochę, bo to chyba ta sama antena co do płatności zbliżeniowych?

W każdym razie dzięki