DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #1127669  autor: Lilianna27
 02 lut 2022, 17:29
Cześć. Będę zmieniać telefon (przesiadka z Xiaomi Mi 9) i ostatecznie zdecydowałam się na Iphone. Jestem raczej bardzo przeciętnym użytkownikiem telefonu - podstawowe aplikacje, czasem zdjęcia. Z racji tego, że to mój pierwszy Iphone zastanawiam się, czy przy moim użytkowaniu jest sens dopłacać do 12? Nie wiem czy zostanę przy IOS na dłużej, dlatego skłaniam się bardziej ku 11 i ewentualnej zmianie kiedyś - o ile poczuję taką potrzebę na nowszy model. Jakieś sugestie?
 #1127684  autor: iphoneski
 03 lut 2022, 08:27
Ja nie wziąłbym już 11 choćby przez ten przestarzały ekran z tymi ramkami, 12 mocno tu wygrywa jednak. Do tego lepszy modem z lepszym zasięgiem, dostęp do 5G, magnetyczne ładowanie itd.. Kupując 12 kupisz współczesny telefon, 11 to już bardzo mocny kompromis cenowy.
 #1127702  autor: Lilianna27
 03 lut 2022, 13:31
Właśnie, jeśli chodzi o aspekty wizualne, czy ładowanie - zupełnie mi na tym nie zależy przy moim użytkowaniu - czyli głównie komunikacji. Tak jak napisałeś - zastanawiam się bardziej, czy parametry dotyczące zasięgu i dostępu do 5G mogą być przy 11 uciążliwe w perspektywie roku/dwóch. Niemniej - dzięki za odpowiedź i opinię.
 #1127704  autor: Remington
 03 lut 2022, 13:44
O wieloletnie wsparcie nie musisz się martwić, to zaleta iPhonów. Moja rada:
- jeśli ma być tanio - iP 11
- jeśli chcesz odblokowywania w masce - iP 12