DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #1114651  autor: miechurzanka
 04 kwie 2021, 21:14
Od ponad roku używam iPhone'a 11 Pro Max z systemem 13.3.1 ( 17D50 ). I w zasadzie problemów nie stwarza. Tym bardziej, że nie jest to pierwszy mój iPhone. Zawarta w setupie jest funkcja " NIE PRZESZKADZAĆ ". I wszystko jest w zadanym czasie w porządku. Chroni mój sen. Ale jak się po ponad rocznym wykorzystywaniu tej funkcji okazało się, że zostałem obudzony przez korespondenta z z WhatsApp'a. I zadałem sobie trud i sprawdziłem inne połączenia w czasie ochrony. Niestety się okazało, że wogóle wspomniana funkcja " NIE PRZESZKADZAĆ " nie zabezpiecza wogóle przed inwazja z Whats App'a. Próbowałem coś pokombinować, ale spełzło na niczym. I dlatego zwracam się do czytających forum o pomoc w ustawieniu. Tak by w czasie ochrony także korespondencja z przybywająca WhatsApp'a także była wyciszana. Z góry dzięki wszystkim próbującym z pochylenie się nad tematem.
pozdrawiam

pret a partir