DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #1110220  autor: zembol
 17 sty 2021, 13:51
Posiadam:
1) iPhone SE (1gen), bez możliwości eSIM
2) iPad Air 3 LTE, posiada możliwość eSIM
3) Apple Watch SE (planowany zakup), posiada możliwość eSIM
siec Orange

Czy teraz wykupując usługę eSIM zadziała mi takie rozwiązanie na iPhone SE (1gen)? Rozumiem, że mając tę usługę mogę mieć wirtualną kartę na iPad i AppleWatch, a na iPhone fizyczną kartę, tak ? Czy to zadziała ? Czy czeka mnie wymiana telefonu (nie chciałbym go wymieniać, nie widzę po prostu sensu).
 #1110221  autor: iphoneski
 17 sty 2021, 14:20
A w ogóle można mieć dwie dodatkowe karty? Np w Flex można wziąć tylko jedną i wybierasz czy chcesz np kartę do routera czy esim do zegarka.
 #1110538  autor: Robin560
 23 sty 2021, 19:09
w abonamencie można mieć chyba do 5 kart e-sim i jedną główną fizyczną (fizycznych też można mieć kilka za opłatą)

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1110639  autor: dario321
 25 sty 2021, 19:41
uruchamialem esim na watchu se...
musisz najpierw sparowac urzadzenia ze soba (iphona zwatchem),pozniej z poziomu telefonu musisz zalogowac ie do moj orange i uruchomic esim- pierwsze uruchomienie/aktywacja 0zl i 9zl abonament na m-c,pozniej kolejna ewntualna aktywacja to koszt 5zl plus abonament.
usluge aktywujesz i w watchu masz wirtualna karte eim,z tym samym nr co iphonie.
jesli cos wiecej chcesz wiedzi,to pisz