DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #1109724  autor: stolarm
 09 sty 2021, 22:50
Rok temu miałem okazję nabyć Iphone 6 za niską cenę, więc się ostatecznie przeleżał w szufladzie :) ale potrzebuję telefonu do 2 karty - tylko do wifi, tel i smsy, bez nadmiernych apek. Czy warto uruchomić jeszcze Iphone 6 - jest tam LTE czy internet (wystawianie sieci) będzie mulił? Pytam, bo przełożenie karty (zgubiłem hasło), zajmie mi trochę czasu, a mam go ostatnio b.mało.
 #1109730  autor: iphoneski
 10 sty 2021, 08:31
Używałem go jakiś czas temu i nawet sobie radził. Oczywiście podstawowe aplikacje, ale szczerze mając doświadczenie z 5s myślałem, że ten będzie zachowywał się podobnie wolno, a tu zaskoczenie. Do podstawowych zastosowań powinien ci wystarczyć.
 #1109736  autor: Mattia Ferrari
 10 sty 2021, 12:47
Według mnie do codziennego używania nadają się modele od 6s w górę, natomiast jeżeli ma leżeć i okazjonalnie odbierać połączenia i SMSy to jak najbardziej. Sam do takich celów mam iPhone 4 i iPhone SE 2016, czyli te, które używałem wcześniej ;)
 #1109883  autor: stolarm
 12 sty 2021, 13:52
Dzięki za pocieszenie :) a ktoś mi jeszcze podpowie, jak do niego się dostać? Przełożyłem kartę i telefony odbieram ;), ale zapomniałem hasła ;( po kilku nieudanych próbach podaje mi, żebym się połączył z iTunes. Problem polega na tym, że nie mam konta Apple Id, kuzynka, od której kupiłem telefon jest daleko zagranicą i tak zresetowała telefon.