DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #1102380  autor: miechurzanka
 02 wrz 2020, 18:57
Witam czytających.
Od wiosny 2020 roku jestem posiadaczem 11 Pro Max. Jest to mój czwarty z kolei iPhone i nie widzę innego w swoich rękach. Ale ostatnio zwątpiłem w swoje postanowienie. Rzecz mianowicie wygląda tak, że po zainstalowaniu aktualizacji 13.3.1 zniknęła mi ikona poziomicy z pod kompasu. Próbowałem zlokalizować, po być może jakiejś dyslokalizacji. Ale nie. Nie ma. Wsiąkła bez echa. I żeby nie być goło słownym dodam, iż małżonka moja będąca posiadaczką iPhone 8 o miesiąc starszego doświadczyła tego samego zjawiska. Próbowałem znaleźć pomoc u samego apple polska via info line. Ale niestety konsultant który był mi do pomocy wymiękł. Nie podołał wyzwaniu. Może tu ktoś z Szanownego Koleżeństwa pomoże w odzyskaniu oryginalnej iPhone'owej "poziomicy'> Bardzo mi na tym zależy.

pozdrawiam serdecznie " miechurzanka "
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2020, 21:14 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: modyfikacja tytułu

pret a partir
 #1102385  autor: f0ku5
 02 wrz 2020, 20:32
Zainstaluj 13.7, który wyszedł wczoraj, a nie stary 13.3.1 i sprawdź wtedy.
 #1102386  autor: iphoneski
 02 wrz 2020, 21:15
A jak nie pomoże to system na czysto i przywracanie z kopii - pół godziny roboty a telefon jak nowy. Chociaż właściwie roboty to łącznie kilka minut, bo właściwie wszystko samo się robi.
 #1102388  autor: iphoneski
 02 wrz 2020, 21:52
Zapomnij o tym co pisaliśmy wcześniej – sprawdziłem u siebie i też nie mam poziomicy w kompasie, została przeniesiona do aplikacji miarka.
 #1102497  autor: miechurzanka
 04 wrz 2020, 18:33
iphoneski pisze:
02 wrz 2020, 21:52
Zapomnij o tym co pisaliśmy wcześniej – sprawdziłem u siebie i też nie mam poziomicy w kompasie, została przeniesiona do aplikacji miarka.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Lecz niestety nadal nic, gdyż w moim smartfonie nie ma aplikacji o nazwie miarka. Jak ona wygląda to ja wiem, gdyż mam małżonki ósemkę jako materiał poglądowy. I tam rzeczywiście jest rzeczona poziomka wespól zespół z miarką. I także jest tam ta sama aktualizacja jak w moim. Czyli stara. I co w związku z tym. Świadomie nie stawiam pytajnika.
Dziękuje i pozdrawiam.

pret a partir