DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #1100673  autor: matpal6400
 04 sie 2020, 00:44
Witam wszystkich

Zastanawiam się nad zmianą telefonu i miałem już od groma telefonów z Androidem i wiem co posiada i potrafi większość, różnica to tylko nakładki. Dlatego chciałem spróbować coś nowego. Interesuje mnie iOS, ale tylko z Jailbreakiem.

Czytałem już trochę o tym, ale nigdzie nie moge znaleźć satysfakcjonującej odpowiedzi. Wiem, że Jailbreak zmienia dużo w iPhonie, ale nie wiem jak bardzo. Na Reddicie ludzie stopniują te systemy w taki sposób iOS < Android < Zrootowany Android < Zjailbreakowany iOS

Chcę zapytać użytkowników iPhonów, ale z Jailbreakiem. Czy na prawdę Jailbreak wplywa, aż tak na wygodę korzystania z iOS'a? Jakie są różnice?

Pozdrawiam, Mati!
 #1100674  autor: iphoneski
 04 sie 2020, 08:25
Znam sporo ludzi z iPhone ale chyba nikogo z JB. Kiedyś ludzie to robili, bo iOS miał mnóstwo bzdurnych ograniczeń np. w iPhone 4 nie można było korzystać z FaceTime po sieci komórkowej, więc instalowało się taki bajer, dzięki któremu telefon cały czas myślał, że jest w sieci wifi.
Generalnie jak ktoś lubi grzebanie w systemie kupuje Androida i tyle.
 #1100701  autor: matpal6400
 04 sie 2020, 19:16
Sęk w tym, że już miałem Androida i roota i wiem jak to wszystko wygląda. A już trochę poczytałem i obejrzałem i wiem, że na prawdę sporo potrafi Jailbreak. Wiem, że w Ameryce więcej osób ma Jailbreaka, ale wierze, że ktoś w Polsce też go posiada .
 #1100718  autor: Remington
 04 sie 2020, 23:08
To powiedz nam co takiego jailbreak teraz Twoim zdaniem potrafi. Kiedyś to było coś, teraz nie znam już nikogo kto by się w to bawił.