DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #1089850  autor: Remington
 11 lut 2020, 11:48
Plus jako ostatni z W4 nie współpracuje płaci Apple, przez co z defaultu odcina swoich klientów od funkcji dostępnych tylko dla "certyfikowanych" operatorów. Ciekaw jestem, ilu z Was korzysta z iPhone'ów w Plusie.

Szczególnie interesują mnie osoby korzystające z prepaida.

Jaka aplikacja Plus Online jest każdy widzi, wciąż więcej dają kody USSD i SMS-y. Próbuję zrobić alternatywę o nie właśnie opartą.

Wpisujcie tu proszę nazwy swoich taryf.
Na początek ja: Plush prepaid.
 #1090142  autor: kemsinenu
 14 lut 2020, 12:07
Plush prepaid

Brakuje WiFi Calling, nieco VoLTE. Irytuje płatny SMS do UK po wyjęciu i włożeniu karty SIM. Apka mi wystarcza. Jedynie brak w niej info o stanie promocji 5-te doładowanie. Do czego używasz kodów USSD i SMSów?
 #1090144  autor: Remington
 14 lut 2020, 12:35
Mierny odzew, jesteś pierwszy.

Do tego co apkę (poza billingiem), w przeciwieństwie do niej zawsze działają i szybko. Regularnie korzystam jednak z dwóch: comiesięczna aktywacja RWK oraz sprawdzanie stan promocji 5. doładowania.

Masz iOS z aplikacją Skróty? W 13-tce jest fabrycznie, w starszych trzeba ją samemu pobrać. Oto skrót, który dla niej zrobiłem:
[link nie działa, zainteresowani niech piszą na PW]
 #1090473  autor: kemsinenu
 18 lut 2020, 22:43
Przypomniałem sobie o jeszcze jednym zastosowaniu kodów – gdy potrzebuję dokładnie wiedzieć ile zostało internetu. RWK faktycznie może być łatwiej bo w apce nie wiadomo która to z „usług” jest to ta właściwa.

Mam i używam Skrótów jednak nie udało mi się otworzyć Twojego. Komunikat mówi o braku możliwości importowania z plików. Hmm czy da się to obejść?
 #1090480  autor: Remington
 18 lut 2020, 23:34
Menu, aktywacja RWK, sprawdzanie salda, teleprzelew, sprawdzanie usług i promocji. Z iCloud powinno pójść, podeślę Ci linka.