DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #1076915  autor: drabek
 24 lip 2019, 11:33
Witajcie, tak jak w temacie...
Kiedy chce wrzucić po wybraniu filmik na youtube aplikacja mi crashuje, wywala do pulpitu i tak za każdym razem. Po restarcie telefonu, po formacie, cały czas to samo... Kiedyś miałem iPhone SE i był ten sam problem dopiero po którejś aktualizacji podziałało... Teraz posiadam iPhone 8 i cały czas z tym walczę - tylko raz udało mi się wrzucić próbny film... Ma ktoś jakiś pomysł żeby to szybciej zniwelować? to są jakieś żarty żeby nie móc dodać filmu, bo za każdym razem crash...
Ktoś mógłby mi pomóc? Będę bardzo wdzięczny!

Pozdrawiam!
 #1076917  autor: Remington
 24 lip 2019, 11:46
Dopiero 10-ty post i już piszesz wulgaryzmy, w dodatku w tytule. Wstydź się!

Niestety, aplikacja Youtube ma masę błędów. Kto mógłby pomóc? Tylko jej producent.

Wejdź w Ustawienia - Ogólne - iPhone (pamięć) i sprawdź ile aplikacja YT zajmuje miejsca na dysku. Jeśli bardzo dużo (np. powyżej 1GB) usuń ją i zainstaluj ponownie. Niestety Google jeszcze nie wpadło na to by dodać opcję czyszczenia danych w tej aplikacji.
 #1076918  autor: drabek
 24 lip 2019, 11:59
Najmocniej przepraszam! Zachowałem się jak świnia! :D

Aplikacja waży u mnie 166,1 mb. Wcześniej mając android'owe zabawki nigdy nie miałem takich problemów jak na iPhone z YouTube'em. Dziwne no ale chyba nic nie wskóram... trzeba czekać w takim razie na jakieś łatki... Raz udało się wrzucić filmik ale już kolejny to YouTube odmawia posłuszeństwa, kładzie się i crashuje.