DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #978983  autor: Bubek1478
 21 lut 2018, 08:21
Witam,
Zakupiłem nowy telefon Huawei ze slotem na karty nanoSIM. Wyjąłem szufladkę i zamiast karty nano włożyłem klasyczną kartę SIM, bo pasowała, żeby zobaczyć, czy złapie numer. Niestety karta się zaklinowała, utknęła w slocie i nie mogłem jej wyjąć. Próbowałem długo usunąć i nic. W końcu wydłubałem po kawałku nożem. Karta we fragmentach już do niczego się nie nadaje.Razem z kartą wyskrobałem jakiś mały kawałek metalu. Niestety telefon nie czyta już w ogóle żadnych kart. Co mogę z tym zrobić? Czy jest jeszcze szansa, chociaż nikła, żeby naprawiono mi telefon w ramach gwarancji?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 #978986  autor: Kryniczanin
 21 lut 2018, 08:36
Żadnych szans. Uszkodzenie mechaniczne a nożyk na pewno pozostawił ślady. Tylko własny koszt. Jak uszkodzenie jest duże może się nie opłacać - np. przy konieczności wymiany płyty głównej. Wtedy pozostaje rozebrać i sprzedać na części.
 #978990  autor: kaspeed
 21 lut 2018, 08:46
Dlatego ja takie wypadki oddaje na serwis

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #978991  autor: Kryniczanin
 21 lut 2018, 08:51
Można spróbować - najwyżej przyjdzie zwrot z pieczątką gwarancja unieważniona - ingerencja wewnętrzna.