DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #907618  autor: Norbert9876
 27 sty 2017, 19:03
Cześć. Kupiłem niedawno telefon Huawei P9 lite. Mam pewien problem z Touch ID. Gdy próbuje go odblokować za pomocą odcisku palca czasem nawet kilka razy pod rząd nie rozpoznaje go. Skanowałem go ponownie już kilkukrotnie i zawsze to samo. Czasem jest tak że normalnie odczytuje za pierwszym razem i po zablokowaniu za dosłownie 5 sekund już jest problem z odczytaniem. I tutaj nasuwa mi się pytanie, czy jest to w tym modelu normalne i się tym nie przejmować i po prostu próbować odblokowywać do skutku czy wysłać go na gwarancję? Jest to moje pierwsze zetknięcie z Touch ID i nie wiem czego mogłem się spodziewać.
 #908701  autor: Norbert9876
 01 lut 2017, 14:22
Kurde no teraz jest różnie, czasem czyta od razu a czasem musze kilka razy próbować. I jeszcze zauważyłem dziś, że głośnik trzeszczy przy odtwarzaniu muzyki. Nie wiem czy nie oddac go na gwarancje.