DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1112994  autor: mirekK
 08 mar 2021, 12:09
Dziś rano ok 3 godzin aktualizowałem Nova 5T z wersji
EMUI 9.1.0.195 (C431ER1P2)
do
EMUI 10.0.0.184 (C431E3R1P2)
Prędkości jakie wskazywał na górnej belce system to 0.5-1.2 M/s... ale przez większość czasu było ślamazarne ok 0.2-0.6 M/s.

Włączone LTE, tel na parapecie i 1 piętrze niemal widzi BTS Plusa (sieć Otvarta). Wyłączone oszczędzane baterii.

Co jakiś czas włączając i wyłączając tryb samolotowy udaje się podnieść prędkość na ok 1,5 M/s. Telefon po prostu pojawia się na nowo w sieci i otrzymuje jakby nowy priorytet. Ktoś kiedyś tak mi poradził. No ale nie wiem na ile w tym prawdy, a na dodatek niezbyt normalne działania :)

Podłączyłem jeszcze tablet.. wiem, że może niezbyt optymalnie, bo z doświadczenia szybciej było by wpierw jedno urządzenie, później drugie.. No ale zależy mi, żeby to zrobić teraz.

1
Macie jakiś sposób, żeby przyśpieszyć ? Jak wygląda to dla HiSuite ?
A może to zbyt powolne / przeciążone serwery Huawei ?


2
Widzę, że trzeba przechodzić przez kolejne duże aktualizacje , a pobieranie ich generuje czas i transfer. Jest sposób żeby pominąć choć ich część ?