DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1112435  autor: yanusiac
 27 lut 2021, 14:44
Hej, Witajcie ludkowie,
mam zapytanie, otóż od jakiegoś czasu zauwazyłem, ze podczas ładowania telefonu na wyświetlaczu pojawia się napis Szybkie ładowanie , a nie Super ładowanie jak dotychczas.
Zauwazyłem to kilka dni temu, mam dwie ładowarki oryginalne Huawei , ( jedna samochodowa też z funkcją fast charge)
kable oryginalne ,w dobrym stanie.

Port w telefonie jest czysty, nie ma w nim kurzu brudu etc.
Rozmawialem z kims na chacie Huaweia, zaproponował Erecovery ( nie pomogło ) .
Przywrócenie Fabryki nie zalecał, bo raczej nie pomoże.


napisał tez coś takiego, ze po aktualizacji zmieniła sie nazwa ładowania z super na szybkie..
przez chwile mi to przeszło przez głowe, ale z jednej strony Huawei sam by skasował swój sztandarowy pomysł?
druga kwestia to napięcia ładowania .
jak sprawdzalem napięcia podczas ładowania w AccuBattery to wczesniej gdy było Super ładowanie , natęzenie prądu było ok 5 A.. teraz moze 3A .

Spotkał sie ktoś z takim problemem?
szukam po necie , są jakies poradniki, przerabialem restarty, czyszczenie cache, została tylko fabryka.
( a zeby było smieszniej to HI Suite na Win 10 nie dziala..)

będe wdzięczny za wszystkie podpowiedzi .

pozdrawiam.
 #1112449  autor: yanusiac
 27 lut 2021, 20:09
Dobra.. Sprawa się wyjaśniła.

Musiala jakaś zmiana nastąpić po jakieś aktualizacji,
Z ciekawości zmieniłem język telefonu na angielski i tam jest ewidentnie napisane supercharge.

No i nie pasowało mi że od 3 procent do pełna pokazywało czas ładowania ok 2 godzin.. Wiec chyba raczej normalnie.

W każdym bardz fałszywy alarm. :)

Działa po staremu tylko inaczej się nazywa.

:)