DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1098714  autor: emarti
 05 lip 2020, 13:43
Wczoraj dostawałem monity informujące o tym że aplikacja Facebook zużywa dużo energii. Telefon też zaczął się grzać. Myślałem że to ustąpi ale dziś od rana także zacząłem otrzymywać te komunikaty więc w ustawieniach aplikacji zostawiłem aby Facebook działał tylko w tle i podobnie zrobiłem praktycznie z całą resztą aplikacji. Nie przyniosło to jednak poprawy i cały czas czuje że telefon jest cieplejszy niż miało to miejsce wcześniej a temperatura baterii jest na poziomie 33-38 stopni. Podobne temperatury oscylują na tym poziomie z całą resztą którą pokazuje aplikacja monitorująca między innymi temperatury - Device Info. Gdzie szukać przyczyny takiego zwiększonego grzania się telefonu?
 #1098717  autor: marcin19883
 05 lip 2020, 14:36
Spróbuj najprostrzej metody: Uruchom telefon ponownie. Jeśli to nie pomoże, to usuń aplikacje. Sam pisałeś, że zużywa dużo energii, przez to telefon się grzeje. Ewentualnie sprawdź, co się tam synchronizuje. Aplikacja korzysta z neta, przez to się telefon grzeje.
 #1098768  autor: emarti
 06 lip 2020, 13:56
Jak sprawdzić tą synchronizację?