DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1076110  autor: m-czajka376584
 14 lip 2019, 01:01
Czy tylko mi nie podoba się EMUI 9.1? Dostałem aktualizacje, zadowolony zainstalowałem i co? Rozczarowanie...

- menu powiadomień z ikonami na czarnym tle, w emui 9.1 już jest na tle białym co strasznie razi w oczy, przedtem było super

- aplikacja systemowa do SMS, coś strasznego, kolory wyblakły, a ładne owalne ramki wiadomości stały się prostokątami z lekko zaokrąglonymi kątami. Do tego MMSy, które zawierają tylko tekst nie wyświetlają się w całości, tylko trzeba kliknąć, aby wyświetlić całą wiadomość, to samo z zdjęciami. Przedtem cały MMS, który zawierał tylko tekst się wyświetlał, podobnie zdjęcia całe też się wyświetlały, nie bylo potrzeby zbędnego klikania

Narazie tyle i aż tyle, za co nie lubię nowej wersji systemu, to dopiero po jakiś 2h używania tele z EMUI 9.1. Zobaczymy czym mnie jeszcze zaskoczy
 #1085278  autor: wiertolot
 09 gru 2019, 21:40
Mój smartfon z tego roku Huawei Y7 2019, do tej pory, a mamy grudzień już, nie dostał tego EMUI 9.1 i zostaje cały czas na starym Android i EMUI 8.2...........Co oni robią ludziom w tym Huawei? Nie dostaje bo nie jest flagowcem,brak słów, a cały czas jest przecież nowy w sprzedaży.
Czy dostanie, odpowie mi ktoś z tego Huawei?
Więc się kolego ciesz, że w ogóle dostałeś te EMUI 9.1, a nie narzekasz. I jest podobno już nowe EMUI 10, z android 10 dla wybrańców i flagowców w tym na Huawei Mate 30 Pro, ale bez sklepu google play i apek.
 #1085317  autor: jarekb11
 10 gru 2019, 12:01
Wg tego co piszą na GSMmaniaku powinieneś dostać nawet 10 https://www.gsmmaniak.pl/1036410/lista- ... o-emui-10/
Ale kiedy to nie wiem.
To chyba zależy od tego czy masz tel ze sklepu czy od opa.
Zresztą mi sie wydaje że lepiej poczekać z aktualizacją , mniejsza możliwość wystąpienia błędów w systemie.
Ale fakt faktem polityka firmy jest nieco dziwna, zapominają bardzo szybko o tańszych seriach.
Ja mam p 10 lite i nawet 8.2 nie mam .W sierpniu 2018 dostałem 8.0 i na tym koniec, nawet łatek już nie dostaje.
Ostatnia aktualizacja zabezpieczeń z marca 2019.