DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1072297  autor: asziatko
 21 maja 2019, 23:37
Witam,

Czy jest możliwość utworzenia skrótu (w Androidzie 7.0 na Huawei P9 Lite Mini) na ekranie bezpośrednio do aplikacji Huawei Drive tak żeby nie wchodzić przez aplikacje Pliki tylko bezpośrednio żeby skrót odwoływał się do Huawei Drive?.

Jeśli jest taka możliwość to jak to zrobić?.

W Kontakcie,
Artur
 #1077116  autor: mp107
 26 lip 2019, 12:32
Może się udać zrobić tego typu skrót aplikacjami w rodzaju Launcher Aktywności. Tego typu aplikacje tworzą skrót do danego okna aplikacji (do aktywności), ale to, czy to jest możliwe w danym przypadku zależy od tego, jak aplikacja "Pliki" (i "Huawei Drive") zostały utworzone przez programistę.
 #1077126  autor: asziatko
 26 lip 2019, 16:20
mp107 powiem że aplikacja Launcher Aktywności by może coś udogodniła mi żeby wyprowadzić skrót Huawei Drive w aplikacji Pliki.

Pobrałem w/w aplikację, zainstalowałem i powiem że nie bardzo wiem teraz który skrót jest odpowiedzialny za to by bezpośrednio po kliknięciu otwierał Huawei Drive w aplikacji Pliki.

Wygląda to tak jak na screenach poniżej

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Kliknij By Powiększyć

Wiesz bądź wiecie może który zapis odpowiada za to by skrót do Huawei Drive w aplikacji Pliki po kliknięciu od razu pokazywał pliki w chmurze?.

W Kontakcie,
Artur