DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1066880  autor: michart56160357
 06 mar 2019, 01:53
Od jakiegoś czasu znika zasięg i karta nie mogę dzwonić ale dziwne że inni ludzie do mnie mogą dzwonić. Muszę zrestartowac telefon i jest ok ma chwilę i znow to samo. Jak to naprawić? HUAWEI P9 LITE
Ostatnio zmieniony 18 mar 2019, 19:26 przez Morvius, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Wymoderowano. Poprawiony tytuł.
 #1066941  autor: perxenat
 06 mar 2019, 17:37
Jaki operator? Jeżeli jest to "a2mobile", to wszystko w normie.
Rada w tym przypadku: zmienić operatora.

Тетраоксид ксенона и перксенаты — одни из самых сильных окислителей
 #1067142  autor: perxenat
 08 mar 2019, 21:15
Widzę, że nikt nie odpisał - to wtrącę swoje trzy grosze. Pewnie banały, ale się spytam Ciebie:
1. Czy przekładałeś kartę do innych telefonów? Czy inne karty w P9Lite dają te same objawy?
2. Jeżeli wina telefonu - to ja bym na reklamację/rekojmie dawał. Widzę, że masz abonament, czyli <domyślam się że telefon kupiony od operatora>?
Szwagier ma w Play 5 numerów abo na firmę + dali mu kartę prepaid. Pokazywał mi na własne oczy: dwa identyczne(kupione od operatora!) telefony leżą koło siebie: abo- brak zasięgu; karta-3 kreski.

Тетраоксид ксенона и перксенаты — одни из самых сильных окислителей