DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Bada OS
Wszystko, co związane z Bada OS

Moderator: Moderatorzy

 #756262  autor: liserius
 16 paź 2014, 10:05
Witam, posiadam problem z telefonem Samsung Wave II GT-S8530 gdy chcę go podłączyć jako modem do internetu.
Podłączam telefon wybierając opcje Modem Dial-Up, następnie pokazuję się podłączenie w systemi i instaluję sterowniki poprzez Wizarda. Kolejny etap to kreator w którym wybieraj modem, kraj, operatora.
Wszystko pięknie ładnie szybko zrobione i przechodzimy to następnego okienka czyli końcowego. Połączenie z internetem, czyli hasło i login. Czytałem na ten temat i dowiedziałem się, iż dla orange
normalnie login i hasło to internet, internet. I tutaj pojawia się mój głowny problem gdyż występuję błąd 619 problem z rejestrowaniem komputera w sieci. I tutaj stoję w miejscu.. wyczytałem też że w opcjach połączenia sieciowego trzeba zmienić numer
modemu na *99*# lecz niestety nie przynosi to żadnych efektów... Co mogłoby być tego problemem i w jaki sposób to rozwiązać?
Dane techniczne
System operacyjny: Windows 7 Ultimate
System telefonu: Bada 1.2

Dodam też jeszcze fakt, że gdy podłączałem telefon brata czyli też Wave II GT-S850 to nie było z tym kompletnie żadnych problemów.. sterowniki, instalator, kreator. Wpisałem hasło i normalnie się połączyło.
Aktualnie używam pakietu internetowego wakacyjnego orange (6gb za 6zł)

Bardzo prosiłbym o pomoc. Naprawde zależy mi by używać tego telefonu jako modem.
Również z góry przepraszam jeśli temat jest nieodpowiednio umiejscowiony bądź błędnie napisany.