DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Bada OS
Wszystko, co związane z Bada OS

Moderator: Moderatorzy

 #670636  autor: Magdalenka123
 27 paź 2013, 10:53
Witam,

mam taką prośbę. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, jak zmienić widok spisu połączeń, SMS itd? Chodzi mi o to, że naciskając klawisz odbioru połączenia (zielonej słuchawki) mam u góry napis spis połączeń (widoczne tam są po kolei połączenia, wiadomości ) a chciałabym żeby można było przemieszczać się miedzy zakładkami u góry: wszystkie, połączenia, wiadomości, e-mail, SMS. Ponadto gdy np. mam nieodebrane połączenie lub wiadomość to mam tylko małą ikonkę na wyświetlaczu, która o tym informuje, a chciałabym aby był taki puzzel. A i jeszcze jedno jak telefon jest odblokowany to mam 4 ikony na dole: klawiatura, kontakty, wiadomości, menu. A chciałabym mieć tylko 3 (bez menu). Motyw wyświetlacza nic mi nie daje bo mam tylko 1 - default theme i właśnie wygląda to tak jak opisałam... Bawiłam się innym telefonem wave 8500 i było tak jak bym chciała, więc uważam, że jest to tylko kwestia ustawienia, ale po prostu nie wiem jak....Czy może mi ktoś pomóc? Byłabym wdzięczna :)
Ostatnio zmieniony 18 lip 2014, 20:56 przez Magdalenka123, łącznie zmieniany 1 raz.

 #670642  autor: kamil1221
 27 paź 2013, 11:35
Nie jest to kwestia ustawień a systemw wersji u operacyjnego. Ty posiadasz z pewnością Bada 2.0 a inny Wave posiadał Bada 1.x w której faktycznie takie rzeczy występują.

W sposób oficjalny nie wykonasz zmiany na niższą wersję systemu. Jedynie wgrywanie starego softa na własną rękę.

 #697634  autor: rocket
 12 lut 2014, 08:05
Dlatego ja nie robiłem aktualizacji. Pierwsze poczekałem na opinie o bada 2 i sam zobaczyłem u znajomego i wtedy podjąłem decyzję, że zostaję przy jedynce. Niestety gorzej z aplikacjami, bo większość już potrzebuje bady 2.0, ale jakoś da się żyć.