DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Bada OS
Wszystko, co związane z Bada OS

Moderator: Moderatorzy

 #655931  autor: Piotrek111938
 18 sie 2013, 18:33
Mam zamiar kupić Samsunga Wave 3 który posiada Badę. Trochę poczytałem na internecie o tej platformie bo prawdę mówiąc pierwszy mój telefon z tym "systemem" no i dowiedziałem się że wersja 2.0 (czyli ta co teraz) będzie ostatnią aktualizacją ponieważ samsung porzucił badę znaczy są to spekulacje, może i plotki.
Co wy o tym myślicie?, warto się jeszcze pchać w coś co upadło?
Dużo jest darmowych aplikacji na tą wersję (2.0)?

 #656932  autor: Leoric
 23 sie 2013, 14:33
Na pewno nie ma tyle aplikacji co w Google Play, ale znajdzie sie aplikacja do każdego zastosowania :). Same Wave'y to świetne telefony - aluminiowa obudowa, dobry aparat z kręceniem filmów HD, wzmacniana szybka wyświetlacza, świetny ekran AMOLED. Sam mam używanego Wave 1 od dwóch lat i nie narzekam. Jeśli szukasz nowinek i najnowszego oprogramowania to nie kupuj. Jeśli zaś potrzebujesz dobrego jakościowo smartfona, na którym nie będzie robił cudów niewidów, a zwyczajnie korzystał z tego co jest, to warto. Jest to na pewno miła odmiana od plastikowych budżetówek z Androidem.

 #656944  autor: darek638
 23 sie 2013, 15:05
Zgadzam się z przedmówcą. Też miałem S8500. W tej chwili zmienił właściciela ale nadal jest w domu :mrgreen: Nic nie skrzypi ani nie trzeszczy. Spasowanie bardzo dobre. Ekran świetny. Myślę, że 8600 to godny następca.

Nigdy więcej Play.

 #656948  autor: KA
 23 sie 2013, 15:10
Warto, chociaż system porzucony.
Świetne wykonanie - weź do ręki nawet pierwszego Wave'a, potem Galaxy S3 lub S4 - będziesz wiedział o czym mówię ja i kolega powyżej.
Aplikacji w porównaniu z Androidem lub nawet WP mało, ale są i do normalnego używania wystarczają (np. genialny, prawdziwy i wiarygodny słownik Collins - to z mojej działki, ale jest oczywiście nie tylko to).
Jeśli chcesz mnóstwa nowych aplikacji - nie kupuj.
Jeśli chcesz telefonu świetnie wykonanego, z genialnym wyświetlaczem i działającego bez większych problemów - kup Wave3 za ok. 600 zł.
Miałem Wave I, w międzyczasie coś innego (także Androida), po czym z zachwytem i ulgą powróciłem do Wave'a, teraz mam Wave3 - polecam.
Zapewne kolejny tel będzie z WP, gdy system trochę "dojrzeje".
W razie czego pisz na priv - odpowiem na bardziej szczegółowe pytania (jeśli będę umiał :D ).