DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Bada OS
Wszystko, co związane z Bada OS

Moderator: Moderatorzy

 #650785  autor: lena77
 28 lip 2013, 19:35
Witam serdecznie!

Mam taki oto problem.

2 lata temu zakupiłam Samsunga Wave'a s8500, nawiasem mówiąc dzięki radom, jakie otrzymałam na tym właśnie forum. Telefon sprawował się fantastycznie. Byłam z niego niezmiernie zadowolona. Spełnił moje oczekiwania w 110%, a jego bateria mnie po prostu zdumiewała, bo wytrzymywała 5 dni bez problemu przy moim użytkowaniu telefonu, czyli głównie dzwonieniu.

Na początku lipca pojawił się problem, a mianowicie z metalowej obudowy zaczął wystawać ekran. Jako, że telefon był jeszcze tydzień na gwarancji postanowiłam go oddać do reklamacji.
Reklamacje przyjęto i telefon powędrował do serwisu. Po dwóch tygodniach telefon otrzymałam z powrotem. Niestety z wymienionym oprogramowaniem (zaktualizowanym, jak mi napisano), co mnie wcale nie zachwyciło. Główny jednak problem leży w tym, iż bateria trzyma teraz zaledwie jeden dzień i to przy maksymalnie włączonych ograniczeniach (typu jasność ekranu, dźwięki systemowe itd.).

Czy może mi ktoś podpowiedzieć, co ja mogę z tym zrobić? I jak to w ogóle możliwe, że bateria teraz trzyma tylko jeden dzień, choć trzymała 5? Jestem po prostu zrozpaczona i nie wiem co robić.

Będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie i podpowiedzi.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2013, 11:45 przez lena77, łącznie zmieniany 1 raz.

 #650804  autor: darek638
 28 lip 2013, 20:23
Pamiętasz jaka wersję Bady miałaś przed aktualizacją, a jaką teraz?

Nigdy więcej Play.

 #650815  autor: lena77
 28 lip 2013, 21:05
Teraz mam bada 2.01203220022LISS8500BRLC2.

Wcześniej chyba jakąś wersje 1, ale nie wiem tego, bo nigdy tym się specjalnie nie interesowałam.

To była wersja instalowana przez operatora T-mobile, od którego brałam telefon w lipcu 2011. Jaka konkretnie - nie wiem. Myślę, że to jest chyba już nie do ustalenia. Nigdy nic w tym telefonie nie zmieniałam, jeśli chodzi o oprogramowanie.

 #650824  autor: Ramirez
 28 lip 2013, 21:24
http://forum.mobile-os.pl/t-bada-2-0-ba ... -4020.html

Tutaj masz wszystko napisane. Ta sama historia. By wypadało wgrać z powrotem stara wersje oprogramowania.
Samsung ma niby fajne telefony ale oprogramowanie na ogół to porażka, zawsze jakoś niedoróbkę muszą zrobić.

 #652472  autor: lena77
 04 sie 2013, 23:35
Ramirez!

Dziękuję bardzo za podpowiedź. Bardzo była pomocna i problem się rozwiązał.