DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Bada OS
Wszystko, co związane z Bada OS

Moderator: Moderatorzy

 #527604  autor: lee
 11 sty 2012, 21:46
Witam

Co prawda w markecie samsunga nie ma aż tylu aplikacji co w android market (lub innych dostępnych dla androida) nie mniej jednak zastanawiam się które programy z tych dostępnych są warte uwagi.

Jako że czekam na telefon kupiony za allegro zacząłem przeglądać sobie ten sklep ale większość tych aplikacji czytając po komentarzach jest marna :evil:

Doradźcie coś kochani forumowicze i użytkownicy tego systemu :mrgreen:

Pozdrawiam

 #527635  autor: forum_tg
 11 sty 2012, 22:33
powiedz najpierw do czego chcesz używać telefonu.

warto za free sciagnac:
latarkę (są dwie darmowe)
rozbudowany kalkulator,
programik który pokazuje jak wiazac krawaty
słowniki jezyków obcych

jak się uczysz to jakies programiki do szkoły.

dla mnie jakieś sciemy o pogodzie, czy tez programy telewizyjne lub informacje z gazet się nie liczą wiec ci nawet nie proponuje. (sam wchodze na to co mnie interesuje, a nie potrzebuje bajeru co sam mi all sciaga)

 #527641  autor: lee
 11 sty 2012, 22:46
aha :oops:

telefon jako telefon hehe można najkrócej powiedzieć :)

z tego co czytam to co do tego systemu nie trzeba doinstalowywać programów typu contact2sim czy mms save czy wręcz aplikacji do sms/mms jak w andku :)

jednego tylko nie widzę na tym całym markecie to wave y - jeszcze nie dodali czy te aplikacje nie są z tym telefonem zgodne hmmm...

generalnie kupiłem drugi telefon żeby drugiego staruszka wymienić :P za 420 PLN (z wysyłką NOWY) ten telefon to full wypas :-D

EDIT:

widgety no cóż jak ktoś lubi jak jedynie w tego pogodowego w andku korzystam jest nawet nawet ale niestety czasem pokazuje mi zlą lokalizacje nie wiem dlaczego (wysoko mieszkam dość może dlatego hehe)

:mrgreen:

[ Dodano: 2012-01-16, 11:35 ]
Witam ponownie ;)

Wczoraj sprawdzałem na apps i już jest opcja Wave Y więc git. Chwilę temu dostałem ten telefon w swoje ręce i nie ma co za takie pieniądze ten telefon jest warty swojej ceny.

Pozdro

PS-nawet trochę ciekawych appków się znajdzie na samsung apps ale w porównaniu android market to jest trochę lipnie hehe :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2012-01-17, 16:06 ]
wczoraj nainstalowałem się appków ale przykładowo latarka dla bada 2.0 nie działa :(

odpala się program i pokazuje się okienko że ta aplikacja nie zadziała na twoim telefonie.

dodatkowo przykładowo: program ElevationPro zamraża się na ekranie startowym i nic

Póki co żadnych gier nie sprawdzałem jedynie aplikacje.

Pozdro

 #529817  autor: pyzian
 22 sty 2012, 09:18
Odswieze troche :P A czy moglby ktos jesszcze podac cos sensownego? ;)


Od siebie moge polecic: Battle Frogging, Battle Frogging 2 (a la Angry Birds), Caligo Chaser, tuba.FM. Mam tego na telefonie wiecej, aczkolwiek te moge z czystym sumieniem polecic :).

Aczkolwiek czaje sie na tytuly: The Settlers HD, Need for speed Shift, Plants vs Zombies, Asphalt 5. I tutaj moje pytanie, moze ktos sie zna bardziej, wszystkie te appsy sa platne, czy Samsung robi jakies promocje co jakis czas? Czy nie ma co czekac na tego typu rzeczy i brac od reki?

 #529822  autor: lee
 22 sty 2012, 10:05
BF i BF2 ściągnąłem sobie i wrzuciłem na memorkę ;) zresztą wszystko mam na karcie. Angry Birds zbliża się dużymi krokami na Bada OS :-D (Aha asphalt 6 też zmierza na badę)


U mnie na Wave Y nie widzi zgodności z tuba FM i oczywiście wieloma innymi też - widzi trochę ponad 1000 aplikacji i to wsio...

W samsung apps jest jakaś forma płatności P-SMS płatność przy użyciu smsa ponoć działa w PL ??

Pozdro

 #529884  autor: pyzian
 22 sty 2012, 15:02
A czy da sie przesniesc aplikacje z telefonu na karte w Bada 2.0? Jesli tak, to gdzie? Bo nie moge nigdzie tego znalezc...

 #529928  autor: lee
 22 sty 2012, 16:49
w menedżerze plików nie mniej jednak Ja tak zrobiłem jedynie z aplikacjami java

potestuj przenieś cały folder z app bada

 #530192  autor: pyzian
 23 sty 2012, 18:52
A konkretnie jak wejsc w menazder plikow? Bo w ustawieniach go nie widze, recznie w moich plikach ani widu, ani slychu zainstalowanych aplikacji... :roll: