DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Bada OS
Wszystko, co związane z Bada OS
 #447395  autor: magnum
 18 gru 2010, 13:02
Witam. Czy jest na system bada jakaś wikipedia lub inna encyklopedia która działa bez internetu? I czy też łączy się samoczynnie z internetem i ściąga aktualizacje tak jak jest to w przypadku androidów? Jeśli tak to czy jest jakaś aplikacja typu APN?

 #447430  autor: wtd
 18 gru 2010, 16:47
W bada w ustawieniach jest możliwość zablokowania połączeń z internetem po sieci operatora. A wiki offline prawie na pewno nie ma - raczej nie ma to sensu gdyż ważyłoby to niemało a dostęp do neta jest obecnie dość powszechny i tani. Polecam szukanie na stronie samsungapps.com - mi nie się tam znaleźć 4 aplikacji do wikipedii, wszystkie wymagają połączenia z netem.

 #447449  autor: magnum
 18 gru 2010, 18:33
Na wildfire mam wikipedie offline i zajmuje ona ok. 700 mb, ale się przydaje. Jestem w play i internet jest dość drogi ;P Zastanawiam się właśnie nad kupnem Wave'a, bo na wildfire gry się przycinają i głośniczek jest średni. Myślicie że wyjdzie im system bada? Często wchodzą nowe aplikacje? Nie ma z nim żadnych problemów?

 #447457  autor: wtd
 18 gru 2010, 19:36
magnum pisze: Jestem w play i internet jest dość drogi ;P
Co? Wystarczy zamówić dowolny pakiet i już kosztuje grosze (przynajmniej na nadajnikach play, na plusowych trochę drożej, ale wciąż znośnie).
magnum pisze:Myślicie że wyjdzie im system bada? Często wchodzą nowe aplikacje? Nie ma z nim żadnych problemów?
O tym już było mnóstwo tematów, w kilku nawet się już wypowiadałem. W skrócie to mnie ten system zawiódł, wróciłem do starego ajfona, nie chce mi się kolejny raz pisać wszystkiego, po więcej szczegółów zapraszam do forumowej szukajki.