DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Bada OS
Wszystko, co związane z Bada OS

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 22 z 24
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24

 #468189  autor: orson_dzi
 31 mar 2011, 20:47
Na ponad 90% tak.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #468325  autor: PingNoMore
 01 kwie 2011, 16:02
Jak kupowałem Friut Ninja to była informacja, że przez rok czasu można grę kasować i pobierać czy instalować podobnie.

 #468374  autor: marcinb
 01 kwie 2011, 19:28
W niedzielę kupiłem egzemplarz dla żony. Z braku czasu w środę ostatecznie poustawiałem widgety itp.
Telefon może być. Zdjęć za dużo na razie nie robiliśmy ale za to filmiki pierwsza klasa!

[ Dodano: 2011-04-01, 19:29 ]
Aha, znacie nie znacie ale podam stronę: BadaWidget

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM

 #468433  autor: znawca
 02 kwie 2011, 00:08
Hmmm... na co by tu jeszcze ponarzekać w Łejwie...
Na obsługę serwisów społecznościowych...
Niby jest aplikacja facebook... ale chat nie działa... a to chyba jedyna przydatna opcja tegoż serwisu... coś jak GG :-D
A to boli tym bardziej, że na ajfona jest... i na Galaxy S też... a niech im też wyłączą! :smt005

A tę stronę z widgetami znam... ale i tak tam nie ma widgetu ze skrótami do aplikacji, które możnaby samemu definiować

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #468457  autor: wtd
 02 kwie 2011, 10:01
Widgety ze skrótami do aplikacji to chyba można jedynie samemu sobie napisać na podstawie jakiegoś już istniejącego szablonu, gdzieś takie widziałem.

 #468635  autor: znawca
 03 kwie 2011, 01:10
wtd pisze:Widgety ze skrótami do aplikacji to chyba można jedynie samemu sobie napisać na podstawie jakiegoś już istniejącego szablonu, gdzieś takie widziałem.
Ale komu się chce? :-D
Od tego są programiści, żeby się tym zajmowali... ja tylko jestem userem, który płaci i chce mieć fajną zabawkę :P

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #468676  autor: tytanowy_janusz
 03 kwie 2011, 12:47
orson_dzi pisze:Na ponad 90% tak.
Zgaduję, że te 10% to po prostu nikt nie wie gdzie tego szukać :/

Nokia 6310i-Nokia 3310-SE T230i-Nokia 3510i-Siemens C65-Siemens S65-SE K510i-SE C702-Nokia N81-Nokia N82-Nokia 5530XM-SE XPeria X10-Samsung GT-S8500-HTC Desire-LG Black-SGS 2-Lumia 800-Motorola Atrix

 #468683  autor: wtd
 03 kwie 2011, 13:41
Trzeba sprawdzić po prostu ;)
Na ajfonie też mi się nigdzie nie udało tego znaleźć, więc po prostu kliknąłem "kup" jeszcze raz i wtedy wyświetliło komunikat że już to kupiłem i aplikacja zostanie pobrana za darmo. Podejrzewam że na wave działa tak samo (o ile w ogóle to działa).

 #474052  autor: marcinb
 03 maja 2011, 18:49
A pomóżcie zlokalizować listę zablokowanych numerów. Dziecko dorwało się do telefonu i tylko mignął mi komunikat nadawca dopisany do blokowanych numerów. :?

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM

 #474309  autor: HypnoticMan
 05 maja 2011, 14:33
Może dziś wieczorem będę mieć Wave'a w łapie to sprawdzę.
Ale z tego co mi się przypomina to wejdź w Ustawienia -> Aplikacje -> Połączenia i tam poszukaj.

MixPlus - Pozostała liczba doładowań do końca kontraktu: 22

Sprzedam HTC DESIRE

 #474316  autor: kamil1221
 05 maja 2011, 14:55
Menu > Ustawienia > Aplikacje > Połączenia > Wszystkie połączenia > Autom. odrzucanie > wybierasz lub usuwasz numery.

 #474326  autor: HypnoticMan
 05 maja 2011, 15:40
Czyli byłem blisko :)

MixPlus - Pozostała liczba doładowań do końca kontraktu: 22

Sprzedam HTC DESIRE

 #476219  autor: spidey
 16 maja 2011, 21:19
Cut, mjut, osheshki :D

Z telefonu jestem bardzo zadowolony.
Muzykę odtwarza idealnie, internet śmiga wybororwo, sms'y pisze się bajecznie szybko na klawiaturze QWERTY (horyzontalnej), jedyny minus przy sms'ach to to, że trzeba klikać w taki guzik ?12 (klawiatura numeryczna i symboliczna) i tam dopiero jest kropka, przecinek, pytajnik etc. da się to jakoś zmienić? :/ Gier na badaOS może nie jest dużo, ale mi wystarczy Tibia (Dungeon Hunter - wiem, nie powinienem porównywać tak dobrej gry do pikzelozy, ale przypomina mi to trochę [questy, itemy, czary :P]), mam jeszcze pare gier, ale narazie spokój.

Mam problem i pytanie, ile u was bateria trzyma przy hardkorowo częstym i mocnym uzywaniu? Ja prawie cały czas na lekcjach gram (3-4 lekcje dziennie na, których można posiedzieć spokojnie), w drodze do domu ze szkoły posłucham muzykę (25 minut), wyślę 10 sms, w domu przed Modą na Sukces pogram jeszcze (30 minut) potem posiedzę na wifi, słuchając muzyki (średnio 35 minut) i ogółem dziennie wyślę 30-40 sms. Przy takim użytkowaniu bateria mi trzyma niecały dzień, dlatego też tak to nazwałem. Koleżanka w klasie ma ten telefon (czasami weźmie Wave 2 swojej mamy) to mówi, że bateria jej na 4 dni wystarcza, ale nie używa go tak często jak ja.
Mam telefon od niedawna (kupiłem używkę, 3 miesięczną) i na początku było okej, naładowałem, zaraz powgrywałem co i jak i zacząłem się bawić, telefon wytrzymał przy takim używaniu jak wyżej opisałem 2 dni, potem bateria zaczeła wytrzymywać nie cały dzień.

Co zrobić czy baterię (Li-Poly - taka chyba jest w wave) trzeba formować czy nie?
Mam jasność ekranu na 10, ale przez 3 dni mialem na 5 potem 1 i nic się nie zmieniało.
Jak można wydłużyć pracę baterii (oprócz zmiany jasności ekranu) - macie jakeś pomysły?

PS: nie piszcie też, żebym zmniejszył tempo, ale muszę grać w Dungeon Hunter :P
Może kupić orygnalną baterię?

 #476260  autor: kondziu
 16 maja 2011, 23:48
jedyny minus przy sms'ach to to, że trzeba klikać w taki guzik ?12 (klawiatura numeryczna i symboliczna) i tam dopiero jest kropka, przecinek, pytajnik etc. da się to jakoś zmienić? :/

Klaro ke si. Nacisnij 2 razy spacje = kropka i od razu spacja ". "
Przytrzymaj spację = szybki dostęp do , . - ? ! @ ;)
Mam problem i pytanie, ile u was bateria trzyma przy hardkorowo częstym i mocnym uzywaniu?

Przy takim jak twoje użytkowanie to nie ma szans na więcej jak 1 dzień. Jedyne co można zrobić to wyłączyć automatyczny tryb pracy sieci i wybrać na stałe GSM albo UMTS. Z GSM może wytrzymać 4 dni jeśli mało się używa telefon.
Ja działam w trybie Automatycznym + synchro maili w trybie push więc cały czas połączony z netem i nigdy nie wytrzymał więcej jak 1 dzień.
Co zrobić czy baterię (Li-Poly - taka chyba jest w wave) trzeba formować czy nie?
Zdecydowanie nie. Można ładować kiedy się chce oraz starać się nie doprowadzać do całkowitego rozładowania

 #478214  autor: Martuś
 27 maja 2011, 13:50
Witam mam pytanie do użytkowników Wave lub Wave II.

Chciałam potwierdzić co wyczytałam na forum, że nie można nagrywać rozmów telefonicznych dyktafonem? Nie ma żadnego programu, zeby to zmienić? Nie wiem co z tymi samsungami nie tak ale mój Pixon też ma ten problem-jest to skończona bzdura:/

Czy można pobrać maila i otworzyć załącznik powyżej 5 MB czy jest jakaś górna granica rozmiaru załącznika? Czy można pobrać powiedzmy 50MB załącznik?

Jeśli ktos ma pojecie to bardzo proszę o pomoc!

 #478813  autor: tytanowy_janusz
 31 maja 2011, 09:16
Martuś, Wave ma wiele ciekawych funkcji, których nie mają inne telefony, ale akurat w czasie rozmów dyktafonu włączyć się nie da.
Co do załączników to nie jestem przekonany jaki jest maksymalny rozmiar. Ja pobierałem załączniki z maila o wadze jakichś 2,5 - 3 Mb.

Nokia 6310i-Nokia 3310-SE T230i-Nokia 3510i-Siemens C65-Siemens S65-SE K510i-SE C702-Nokia N81-Nokia N82-Nokia 5530XM-SE XPeria X10-Samsung GT-S8500-HTC Desire-LG Black-SGS 2-Lumia 800-Motorola Atrix

 #482896  autor: znawca
 18 cze 2011, 14:31
Zauważyłem jedną dużą wadę Samsunga Wave.
Wyjęcie baterii spowoduje wykasowanie wszystkich danych z przeglądarki takich, jak zapisane hasła i adresy stron... i trzeba wszystko od nowa wpisywać. To jest jakaś cholerna żenada, żeby w smartfonie tej klasy były takie jazdy. Szkoda, że jeszcze godziny nie trzeba od nowa wpisywać...
Przy każdym uruchomieniu telefon prosi o potwierdzenie ustawień dot języka i czasu... ale nie znikają one. Wystarczy po prostu klikać "dalej". Ale po cholerę się o to pyta?! Jak będę chciał to sobie wejdę w ustawienia i zmienię.

Takie rzeczy powinni poprawiać w Bada 2.0 a nie przeglądarkę, żeby otwierać 10 stron naraz zamiast 5ciu ;)

Jako usprawiedliwienie dodam, że podczas użytkowania nigdy nie zaszła potrzeba restartu telefonu ani wyjęcia baterii. Teraz po prostu przekładałem kartę SIM do mojej starej Nokii, żeby sprawdzić, czy jeszcze wszystko w niej działa ;)

EDIT

I rejestr połączeń też idzie w cholerę... Wyjmiesz baterię i już nie wiesz, kto do ciebie dzwonił...

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #482958  autor: kondziu
 18 cze 2011, 18:01
Nic podobnego. Mi po wyjeciu baterii nie usuwa ani rejestru polaczen, ani histori w przegladarce(wtf?) ani hasel, ani po ponownym uruchomieniu nie pyta o jezyk. Tak wiec cos nie tak z twoim egzemplarzem ;)

 #482967  autor: marcinb
 18 cze 2011, 18:45
kamil1221 & HypnoticMan dzięki za podpowiedź!
Byłem blisko tyle razy i jakoś nie mogłem na to trafić.

Mam dwa pytania:
1. czy ktoś spotkał się z programem do zmiany profili telefonu o zadanej godzinie? np. o 22-ej włączamy cichy, o szóstej wracamy do ogólnego. Na Nokii coś takiego jest...
2. mam jakiś limit przy wysyłaniu filmów przez wi-fi na YT. Bodajże max 150 MB. Czy można to zwiększyć?

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM

 #482982  autor: znawca
 18 cze 2011, 20:03
kondziu pisze:Nic podobnego. Mi po wyjeciu baterii nie usuwa ani rejestru polaczen, ani histori w przegladarce(wtf?) ani hasel, ani po ponownym uruchomieniu nie pyta o jezyk. Tak wiec cos nie tak z twoim egzemplarzem ;)
Jaki masz soft?

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!
  • Strona 22 z 24
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24