DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Bada OS
Wszystko, co związane z Bada OS

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 23 z 24
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24

 #485290  autor: kondziu
 28 cze 2011, 03:08
Ja również skusiłem się na aplikacje, a wszystkie gry Gameloftu z Galaxy S działają i to bardzo dobrze. Jedyne czego mi w Badzie brakowało :D Przy dodaniu Androida nie ma ingerencji w pliki Bady, co też jest plusem. A i roboty niewiele, chyba że ktoś pierwszy raz linucha dotyka :wink:
Ostatnio zmieniony 28 cze 2011, 15:23 przez kondziu, łącznie zmieniany 1 raz.

 #485361  autor: znawca
 28 cze 2011, 15:10
kondziu pisze:A i roboty nie wiele, chyba że ktoś pierwszy raz linucha dotyka :wink:
Tak jak ja :P

A tu jest poradnik po polsku... i jeszcze cały dział na forum o tym :D
http://bada-world.pl/instalacja-modyfik ... t5435.html

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #486290  autor: PingNoMore
 02 lip 2011, 15:09
Tak w ramach informacji. Od końca czerwca można płacić za aplikację za pomocą sms-a. Tzn. albo kwota zostanie doliczona do rachunku operatora albo pobrana z konta w przypadku posiadania karty SIM w ofercie przedpłaconej.

 #486410  autor: znawca
 03 lip 2011, 02:50
Nareszcie :P
Przedwczoraj sobie kupiłem grę... wcześniej w ogóle nie miałem takiej możliwości... Płacić kartą kredytową (trzeba ją mieć :P) i jeszcze ją rejestrować? To jest jakaś żenada :P

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #486798  autor: marcinb
 04 lip 2011, 16:47
Niestety droższych aplikacji nie da się kupić obciążeniem rachunku.

Pytanie
Czy jest na Wave-a dostępny program coś jak skype, fring itp.?
Do komunikacji głosowej przez net?

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM

 #488433  autor: PingNoMore
 11 lip 2011, 19:31
Niestety, ale w tej chwili nie ma takiego programu.

 #493242  autor: znawca
 30 lip 2011, 20:38
Bada 2.0 coraz bliżej i po tych screenach z bety widzę, że jest dużo brzydsza od obecnej wersji... i tylko mi się zdaje, czy zrezygnowali z oddczytywania SMSa przez "puzzle"? To był jeden z fajniejszych bajerów

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #493268  autor: kondziu
 31 lip 2011, 00:00
Bada zrobiła się dużo bardziej skomplikowana i mniej intuicyjna. Takie samo wrażenie mam używając Androida. Szkoda, był to duży atut Bady. Ale za to jak dla mnie całość wygląda o klasę lepiej.
Zamiast puzzli ciągnie się ekran w lewo/prawo aby odczytać smsa/zobaczyć nieodebrane poł. Coż, płakać nie ma nad czym bo funkcjonalność ta sama.

Troche lipnie to wszystko wygląda jeśli mamy inny język niż angielski. Dużo nazw funkcji nie mieści się na ekranie... dziwne, mam nadzieje że to poprawią.

Poza tym to całą resztę zmian oceniam bardzo pozytywnie i niechętnie wracam do 1.2 bo nie ma jeszcze wstecznej kompaktybilności ze starymi aplikacjami.

 #493271  autor: znawca
 31 lip 2011, 00:15
Ja mam wrażenie, że Bada upodabnia się do Androida...

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #502949  autor: adam45648
 11 wrz 2011, 18:55
Mam problem z Palringo v3.19.1. Telefon mam w Playu i nie chce mnie zalogować gdy łączę się przez gsm/umts, na wifi wszystko normalnie działa. Wiecie czy jest na to jakiś sposób?

 #536448  autor: Walerian
 22 lut 2012, 12:04
Witam,
zdecydowałem się na tego Wave.
Jednak jest problem z kupnem odpowiedniego egzemplarza.
Większość jest brandowane (nawet te ze sklepów z ceneo). Kilka nie brandowanych, ale dlatego że był soft zmieniany na niebrandowany (a to chyba unieważnia gwarancje).

Jak na razie nie otrzymałem odwiedzi od 2 sklepów:
http://mediaphone.net.pl/pl/samsung-s85 ... owany.html
http://allegro.pl/polski-samsung-s8500- ... 04303.html

Wiem, że mogę wydać powyżej 800 zł i wtedy na pewno będzie fabrycznie niebrandowany, ale wydaje mi się, że ten telefon nie jest wart więcej niżę 800 zł.

Macie może jakieś pewne sklepy, gdzie telefony pochodzą bezpośrednio od samsunga bez brandingu.?

Pozdrawiam

 #536451  autor: orson_dzi
 22 lut 2012, 12:22
Problematyczni ludzie jesteście... Przeszkadza Ci animacja startowa i ikona operatora w menu? Wgrasz niebrandowany soft i po problemie. Samsung na to nie zwraca uwagi.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #536456  autor: Walerian
 22 lut 2012, 13:06
orson_dzi pisze:Wgrasz niebrandowany soft i po problemie. Samsung na to nie zwraca uwagi
Na pewno nie zwraca uwagi ?
Tzn gwarancja po wgraniu nowego niebrandowanego softu nie wygaśnie?
a ten program KIES nie będzie protestował przy np aktualizacji BADY na nowszą gdy będę chciał zrobić to sam ?
orson_dzi pisze:Przeszkadza Ci animacja startowa i ikona operatora w menu
słyszałem, że branding Tmobile lub PLAYa skraca czas czuwania (a to dla mnie ważne)

Mam możliwość kupna za 685 nowego ze sklepu z fabrycznym brandingiem T mobile- sprzedawca twierdzi, że tylko jest animacja podczas włączania, a w menu jest czysto (bada 1.2)

Pozdrawiam.

 #536468  autor: forum_tg
 22 lut 2012, 14:15
Gwarancji nie stracisz, bo oni nie bedą wiedziali czy kupiłeś z oprogramowaniem brandowym czy nie? ponadto jak by cos sie stało z telefonem to wysyłasz do serwisu samsung, a nie oddajesz do sklepu operatora.
Nawet jak byś wgrywał inne oprogramowania a coś by ci siadło, to reklamujesz i mówisz ze używałeś Kiesa i telefon padł.

Mój brat ma system brandowy Play i działa mu tak samo długo jak mój telefon, czyli system od Play nie skraca żywotności.

Jak masz sustem z Tmobile, to nie tylko animacja jest od nich, reszta też.

 #536477  autor: Walerian
 22 lut 2012, 14:51
Pytanie, czy brandowany soft sieci T mobile jest dobry? Tzn nie powoduje zwiększonego użycia baterii (krótszy czas czuwania)
lub jakiegoś mulenia, zawieszeń ? Czy taki soft nie blokuje np wgrywania gier metodą podmiany lub jakiś innych dziwnych rzeczy ?

BTW- w wersji BADA 1.2 gdy zainstaluje sobie np program latarkę to czy ikonę do tego programu mogę dąć na główny pulpit (jako widget chyba, nie znam się na tych oznaczeniach) ?

Pozdrawiam

 #536515  autor: orson_dzi
 22 lut 2012, 19:04
tomektg pisze:to nie tylko animacja jest od nich, reszta też.
Nie strasz go. Będzie to ikona Blueconnect, zakładki w przeglądarce i jakieś tapety.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #536553  autor: Walerian
 22 lut 2012, 21:25
Sprzedawca mówi, że może mi wgrać czysty.
Ale widzę, że chyba nie ma sensu.

Ponawiam pytanie:
w wersji BADA 1.2 gdy zainstaluje sobie np program latarkę to czy ikonę do tego programu mogę dąć na główny pulpit (jako widget chyba, nie znam się na tych oznaczeniach)

Pozdrawiam.

 #536558  autor: znawca
 22 lut 2012, 21:39
Walerian pisze: Ponawiam pytanie:
w wersji BADA 1.2 gdy zainstaluje sobie np program latarkę to czy ikonę do tego programu mogę dąć na główny pulpit (jako widget chyba, nie znam się na tych oznaczeniach)
Nie możesz dać ikonki na gł pulpit.
Widgetów jest trochę, ale trzeba szukać i doinstalowywać z internetu, a i nie wszystkie działają poprawinie

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #536666  autor: forum_tg
 23 lut 2012, 13:39
ja proponuje dalej i tak soft 1.2, lepiej poczekać trochę, jak wszyscy przetestują, i w kolejnych wersjach usuną błędy.
Wiele osób powtarza, że 2.0 zżera dużo baterii, a to jednak ważna sprawa.

Co do widgetów i aplikacji to w internecie jest ich masa, więc zawsze znajdziesz to co szukasz.
Ale latarka - aplikacja ze strony Samsunga, wrzuca się do menu. U nich w samsung apss są dwa rodzaje darmowej latarki.
  • Strona 23 z 24
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24