DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem

Moderator: Moderatorzy

 #834365  autor: molibden
 11 lis 2015, 08:17
Mam operę mini w nokii n73 ale przez nią nie wejdę do konta w Virgin. Próbowałem Operę Mobile, UC Browser i też nic. Moglibyście coś polecić na Symbiana co daje radę ze współczesnymi stronami czy też już czas na Androida tudzież WPhone?
 #834374  autor: molibden
 11 lis 2015, 09:31
też tak myślę, ale mam wewnętrzne opory przed używaniem tego czegoś co leży przede mn na stole (xperia arc). Na sam dźwięk słowa google stają mi włosy, ale cóż ... Wyjścia chyba mieć nie będę. Ma jeszcze takie pytanko. W tej nokii cały czas mam zasięg na 100%. Jak włożę kartę do Xperii i włączę neta to telefonik zaczyna trochę wariować. Wskaźnik zasięgu pokazuje od jednej kreski do max obojętnie którego operatora wybiorę (Virgin w roamingu dalej plusa, t-mobile i orange) . Zastanowiło mnie to czemu tak się dzieje. Czy to nie ma przypadkiem związku z softem. Dostałem ta xperię od brata i jedyne co na razie zrobiłem to przywróciłem ustawienia fabryczne. Telefon był kupiony w T-mobile i było tam trochę śmieci. Część odinstalowałem cześć jakoś wyłączyłem ale nie wiem czy to ma jakiś związek. najczęściej te wchania zasięgu występują gdy włączę neta.
Szkoda mi rozstawać się z ta Nokią. Świetny telefonik ktory nigdy nie zawiódł.