DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem

Moderator: Moderatorzy

 #709007  autor: pawel87r
 08 kwie 2014, 23:46
Witam,

Posiadam telefon Nokia E 72 i szukam do niej dobrej nawigacji,

od początku..

1) najpierw wypróbowałem nawigacje Nokii - wg mnie mało dokładna ze starymi mapami

2) zaktualizowałem mapy do tego programu, panel graficzny całego procesu aktualizacji zrobił na mnie wielkie nadzieje, po czym wsiadam w auto i dalej pokazuje mi, że jeżdze po trawie - ( droga powstała na początku 2012 roku ) paczka aktualizacja miała tyle samo MB co poprzednia

3) zainstalowałem SYGIC MOBILE MAPS 10 - o niebo lepiej, wprawdzie z dokładnością nr domów nie było powalająco ale z programu byłem zadowolony - niestety mapy z wczesnego roku 2011.

Jak wiadomo mój telefon dysponuje systemem Symbian, szukając u wujka Google nie widzę, żadnej innej nawigacji którą mógłbym sobie zainstalować aby działała,

znalałem takie wynalazki jak:

garmin - wersja 5.0 dała sie zainstalować ale po włączeniu zaraz sie sama wyłączała :)
- wersja 6.0 - błąd certyfikatu

ponadto są tam pliki IMG których wogóle moja Nokia nie rozpoznaje

TOMTOM - stare mapy
MCGUIDER - stare mapy
AURA SYGIC - stare mapy
itp itp

problem polega na tym, że nie mogę znaleźć AKTUALNEGO programu który by działał na Symbianie, wszysko tylko na Androida lub Windows Moblie


I tutaj prośba do Was drodzy doświadczeni użytkownicy tego forum,

możecie mi podać ,, namiar '' lub chociaż samą nazwę gdzie znajdę nawigację na moją Nokię która:

1) będzie mi działać
2) posiada aktualne mapy ( minimum 2013 ! )
3) jest w miare dokładana
4) jeżeli dwa pierwsze punkty nie są możliwe to już podajcie mi jakąkolwiek


z góry dziękuje i proszę Was o pomoc

pozdrawiam
pawel87r


P.S Czasami tak jest, że ktoś robi wstawkę typu ,, obsługiwane systemy: Symbian, Android ) po czym się okazuje, że tylko Android ;)