DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem

Moderator: Moderatorzy

 #685271  autor: greenrs
 25 gru 2013, 10:13
Od kilku dni nie działa w mojej N8 aplikacja "Pogoda". Za każdym razem pojawia się komunikat "najnowsza prognoza nie jest dostępna". Czyżby administrator serwisu przestał wspierać aplikację?
Ostatnio zmieniony 03 sty 2014, 11:16 przez greenrs, łącznie zmieniany 1 raz.

 #685494  autor: esox
 26 gru 2013, 12:58
Usługa pogoda zostala przez NOKIA w polowie grudnia 2013 zakonczona.....
oficjalne info TU: nokiapogodainfo
oznacza to brak aktualnej prgnozy pogody w systemowej aplikacji , komunikat/Najnowsza pogoda nie jest dostępna./

NOKIA Connecting People NOKIA 808 PureView_64GB & x230 :-)

 #685510  autor: max4max
 26 gru 2013, 13:17
Polecam poprzez przeglądarkę stronkę pod urządzenia mobilne - http://m.meteo.pl/
Najlepsza i najdokładniejsza numeryczna prognoza pogody aktualizowana dla każdego kwadratu 4 na 4 km obszaru Polski co najmniej 4x dziennie.

 #685603  autor: greenrs
 26 gru 2013, 19:18
esox pisze:Usługa pogoda zostala przez NOKIA w polowie grudnia 2013 zakonczona.....
oficjalne info TU: nokiapogodainfo
oznacza to brak aktualnej prgnozy pogody w systemowej aplikacji , komunikat/Najnowsza pogoda nie jest dostępna./
Żal i rozczarowanie. Ciekawe jaka aplikacja będzie następna? :evil:
Trzeba poszukać jakiejś alternatywy. Polecacie coś ze sklepu Nokii?
max4max pisze:Polecam poprzez przeglądarkę stronkę pod urządzenia mobilne - http://m.meteo.pl/
Najlepsza i najdokładniejsza numeryczna prognoza pogody aktualizowana dla każdego kwadratu 4 na 4 km obszaru Polski co najmniej 4x dziennie.
Strona internetowa to jednak nie to samo co dedykowana aplikacja.

 #685610  autor: max4max
 26 gru 2013, 19:46
greenrs pisze:Strona internetowa to jednak nie to samo co dedykowana aplikacja.
Żadna dedykowana aplikacja nie da nawet w przybliżeniu takiej sprawdzalności pogody na terenie Polski jak ta co podałem.

 #685615  autor: greenrs
 26 gru 2013, 20:05
Stronę doskonale znam w wersji desktopowej, bo często z niej korzystam. To fakt, że jest bardzo dokładna i najtrafniej przewiduje pogodę, jednak w wersji mobilnej nie przekonała mnie. Jest po prostu mało czytelna.

Zainstalowałem "TwojaPogoda". Zobaczymy jak się sprawdzi. Jest dość "lekka", uruchamia się szybciej niż "pogoda" od Nokii. Jest też więcej informacji.
Starej aplikacji niestety nie da się wywalić. Szkoda, bo nie lubię śmieci w telefonie.