DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Symbianem
Wszystko, co związane z Symbianem

Moderator: Moderatorzy

 #637200  autor: wook
 03 cze 2013, 17:10
mam problem z przeglądarką wbudowaną w E5-00, mam najnowszy dostępny soft, w przeglądarce jak chce wejść na strone logowania do banku ( https://m.bzwbk24.pl/centrum24-mobile-web/login ) to wyłącza mi się przeglądarka inne strony działają łącze się przez pakiet danych (później spróbuje po wifi). Przez Opere nie da się wejść bo opera wysyła poufne dane (
Łączysz się za pomocą przeglądarki Opera Mini.
Korzystanie z tej przeglądarki wiąże się z udostępnieniem poufnych danych wydawcy przeglądarki. Jeśli to możliwe, prosimy o
skorzystanie z innej przeglądarki, w przeciwnym przypadku dostęp do serwisu będzie niemożliwy..
) ma ktoś jakieś pomysły?

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #637233  autor: maniek89
 03 cze 2013, 19:43
a spróbuj wpisac bez http w przeglądarkę : m.bzwbk24.pl i napisz czy pomaga?
Ja sie tak loguje na e72 (a pod wzgledem przeglądarki i systemu to w sumie te same telefony w innych obudowach :) )

 #637280  autor: wook
 03 cze 2013, 22:26
http://store.ovi.com/content/178801
ta appka nie jest dostępna dla E5, trudno mam nadzieje, że przeboleje z tym brakiem do lipca. Najdziwniejsze jest to, że w maju jescze mi strona działała...
Opcja wpisywania m.bzwbk24.pl też nie działa (na fabrycznej i Operze Mobile, powoduje zamykanie tych przeglądarek).

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #637290  autor: Ramirez
 03 cze 2013, 22:40
Na e72 ta strona działa. Tak samo ten program sie instaluje. A telefony zblizone...
A na Operze Mobile nie możesz wchodzić na ta stronę??? Może nie masz najnowszego oprogramowania w telefonie? , może czyms telefon zaśmieciłeś. Ale do czasu az formata nie zrobisz to sie nie dowiesz ;)

 #637294  autor: Orfi
 03 cze 2013, 22:48
Wrzuciłem z ciekawości na przeglądarkę fabryczną w Nokii N8 i działa bez żadnego problemu.

Orfi

 #637300  autor: wook
 03 cze 2013, 23:10
soft mam najnowszy dostępny (101.003), Opera Mobile też i ją też zamyka ta strona banku. Spróbuje oszukać Nokia Store i wybrać, że pobieram tą appke dla E72 ale to jak będę na kompie. Format mi się nie uśmiecha, choć już ponad 0,5 roku nie robiłem i w teorii powinienem strzelić tak dla profilaktyki, jednak jak patrze na to w ten sposób, że w lipcu mam kupić nowego fona to jeszcze bardziej mi się odechciewa wgrywać i konfigurować od nowa fona (jeszcze po ostatnim HR nie zmieniłem dzwonka).

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"